Rezultate te kerkimit per termin: +Shnues

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] shnues / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2010-07-07

Do të jetë një ndeshje e madhe

T paktn kshtu mendohet disa or prpara sfids Gjermani – Spanj. Gjermania ka skuadrn m t shpejt, dinamike dhe q an lehtsisht mbrojtjet kundrshtare. N do rast kur marrin topin rrezikojn t shnojn. Jan t gjith t zot n driblime dhe pasojn mir tek shokt e pamarkuar dhe uditrisht gjermant gjenden shpe