Rezultate te kerkimit per termin: +Shrbimit

Meta: total 369 / total_found 369 / time 0.000 / keyword[0] shrbimit / docs[0] 369 / hits[0] 545 /
KA NISUR LUFTA KUNDËR KRIMIT NË SHQIPËRI
  • 2018-01-12

KA NISUR LUFTA KUNDËR KRIMIT NË SHQIPËRI

Nga Spartak NGJELA Ka dy ose tre ditë që antikrimi filloi luftën kundër krimit në Shqipëri. Ky ishte hapi i parë historik i Shqipërisë drejt vendosjes së ekuilibrit moral të prishur. Ekuilibrin moral të një shteti e mban vetëm një organ akuze steril dhe një gjykatë e pavarur dhe me

No Pic available
  • 2016-11-16

Jo vetm muaj mjalti/ Historia e Obamës me Europën

Dashuri e flakt n fillim, faz e shuarjes n mes dhe mall pr m shum tani: Bilanci i marrdhnieve plot ulje ngjitje mes presidentit t SHBA-s, Barack Obama dhe Europs. Nisi n vern e vitit 2008 si nj fest e madhe dashurie n obeliskun e fitores n Berlin. Gjermant e europiant e brohoritn burrin, q me slogan

Polici i burgjeve i dehur qëllon me armën e shërbimit, Manjani e shkarkon: Të gjykohet
  • 2016-03-11

Polici i burgjeve i dehur qëllon me armën e shërbimit, Manjani e shkarkon: Të gjykohet

Me urdhër të ministrit të Drejtësisë Manjani ka shkarkuar nga detyra policin e Spitalit te Burgjeve, Kujtim Ismaili, i cili në gjendje të dehur qëlloi me armën e ëshrbimit. Ngjarja sipas Ministrisë, ka ndodhur në Baldushk, ne nje lokal ku polici po konsumonte alkool. Ministri Manjani th

Arrestohen zyrtaret e Transportit akuza Vodhen 55 mln leke
  • 2014-11-08

Arrestohen zyrtaret e Transportit akuza Vodhen 55 mln leke

e Premte 7 Nentor 20141256 pm TIRANE 8211 Arrestohen tre ish-zyrtare te Drejtorise se Transportit Rrugor ne Tirane Gjykata ka vendosur masen e 8220arrestit me burg8221 per ta me akuzen e vjedhjes duke shperdoruar detyren Sipas te dhenave mesohet se mbremjen e se merkures Policia

Fituesit e Lotarisë Amerikane, ja  dokumentet që kërkohen para intervistës
  • 2014-07-26

Fituesit e Lotarisë Amerikane, ja dokumentet që kërkohen para intervistës

Procedurat e plota/Nga garancia financiare, vizitat mjekësore deri dokumentet e shkollës Ambasada Amerikane ka publikuar listën e dokumenteve dhe gjithë procedurën që duhet ndjekur për fituesit e Lotarisë Amerikane. Nga intervista, te garancia financiare, vizitat mjekësore,dokumentet e shk

No Pic available
  • 2014-05-28

Didi me homologun austriak: Fuqizim të bashkëpunimit policor mes dy vendeve

Tiranë- Drejtori i Prgjithshm i Policis s Shtetit,Artan Didi, zhvilloi sot nj takim me Drejtorin e Prgjithshm t Siguris Publike t Austris, Konrad Kogler. N kt takim ishin t pranishm dhe drejtues t tjer t lart t Policis s Shtetit dhe t Policis Austriake. N qendr t takimit t zhvilluar ishte bashkpuni

No Pic available
  • 2014-03-05

Emërimet, kreu i SHISH-it sot në komisionin e sigurisë

Kreu i Shërbimit Informativ Shtetëror, Visho Ajazi Lika, do të jetë sot në Komisionin parlamentar të sigurisë, ku krahas raportit vjetor do të dëgjohet nga ligjvënësit dhe mbi skandalin e publikuar në televizionin e Ora Neës, në lidhje me emërimet dhe shkarkimet në kupolën e SHISH,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama