Rezultate te kerkimit per termin: +Shtisja

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] shtisja / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2008-11-01

Lutja e invalidit t lufts

I nderuar Ahmeti, Thai, Vejseli! E di q ndoshta nuk do t keni koh pr t lexuar kto fjal t mija por, sidoqoft, po i shkruaj. Nuk pres ndonj gj nga kjo letr, thjesht dua t shpreh dhimbjet e s kaluars, ndrrat e parealizuara dhe vetmin q m rrethon. Nuk pres t m kuptoni ka do t thot t jesh invalid i