Rezultate te kerkimit per termin: +Shrbimi +Meteorologjik

Meta: total 3 / total_found 3 / time 0.024 / keyword[0] shrbimi / docs[0] 205 / hits[0] 317 / keyword[1] meteorologjik / docs[1] 594 / hits[1] 711 /
No Pic available
  • 2010-08-18

Ulet me 6 gradë temperatura

Meteorologt paralajmrojn ikjen e t nxehtit afrikan, q prej nj jave kishte kapluar mbar vendin. Sipas tyre, prej dits s djeshme temperaturat do t bien deri n 6 grad, duke u kthyer n temperatura 30-35 grad celsius. “Qarkullimi i masave ajrore nga Afrika n vendin ton gjat vers

No Pic available
  • 2010-08-07

Kujdes nga dielli, temperaturat në rritje të vazhdueshme

Ministria e Shëndetësisë ka këshilluar të gjithë shqiptarët që të mos qëndrojnë të ekspozuar ndaj diellit Gjat javs n vijim temperaturat pritet t rriten me 7 grad celsius, ndrkoh q deri n mes t muajit gusht, pritet q termometri t arrij deri n 40 grad celsius. Kjo kaq

No Pic available
  • 2010-02-05

Gjermania bllokohet nga moti i acartë

Dart e motit t keq duket se nuk kan ndrmend t lshojn Gjermanin. Reshje t dendura dbore vazhdojn t shkaktojn viktima dhe aksidente t shumta rrugore, duke ln banort n mesin e nj kaosi t madh. Vetm t martn n vend u regjistruan 900 aksidente t tilla pr shkak t ngricave n rrug. Nj person humbi jetn dhe 6