Rezultate te kerkimit per termin: +Shrbimit +Gjeologjik

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] shrbimit / docs[0] 368 / hits[0] 544 / keyword[1] gjeologjik / docs[1] 752 / hits[1] 1111 /
No Pic available
  • 2010-06-26

Minierat, hiqen 7 leje në Bulqizë në zonat e rrezikshme

Masat/ METE ka përgatitur një projektvendim, i cili përcakton qartë koordinatat e zonave të rrezikshme Zona minerare e Bulqizs pasi sht inspektuar nga task-forca e krijuar nga katr ministri dhe prefektura e Dibrs sht konstatuar se n disa zona ku jan dhn leje pr shfrytzim mine