Rezultate te kerkimit per termin: +Shndeti

Total: 58
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.443Z

Horoskopi javor

Dashi 21 mars- 20 prill Puna: Fillimi i javs do ju sjell risi t reja n pun. Mos e ngadalsoni ritmin. Shndeti: Do t keni shndet t mir, por kujdes nga t ftohtit! Dashuria: N fund t javs do t arrini qllimet edhe n sfern sentimentale. Demi 21 prill- 21 maj Puna: Mos flisni shum n pun, pasi q do ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.373Z

Horoskopi javor: 05 dhjetor 11 dhjetor

Dashi 21 mars- 20 prill Puna: Duhet ta shqyrtoni qysh n fillim t javs situatn e juaj financiare Shndeti: Do t vuani shum nga stresi gj q do ju shkaktoj kokdhmbje. Dashuria: Edhe n sfern sentimentale do t keni mjaft tensione gjat ksaj jave. Demi 21 prill- 21 maj Puna: q nga fillimi i javs do t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.855Z

Mjedisi dhe Shndeti

"Mbeturinat urbane" jane plehrat qe dalin nga aktivitetet shtepiake te baheve,objektet e teperta,mbeturinat industriale me te njejten perberje,mbeturinat e krijuara ne zyra,magazina,hotele,restorante si dhe plehrat e mbledhura neper rruge dhe ne kazane qe merren ne ngarkim ne pjesen me te madhe nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.936Z

Mjekët orë mësimi në shkolla për shëndetin

Mjekt n shkollat 9-vjeare dhe t mesme do t jen m aktiv gjat puns s tyre. Ata do zhvillojn or t lira me nxnsit, pr t'i informuar mbi disa shtje t rndsishme t shndetit. Pr kt Ministri i Shndetsis Petrit Vasili ka miratuar Paketn Promovuese t Shrbimit Shndetsor n Shkolla. Kjo paket prmban 12 shtje, nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.369Z

Aktivitete për Ditën Botërore të Shëndetit

Shndeti urban sht i rndsishm, ky sht mesazhi i prcjell n mbar botn n Ditn Botrore t Shndetit. Urbanizimi i shpejt i vendit, cilsohet si nj nga faktort q po rrezikon shndetin e popullats n kto zona, ndaj krkohet q shndetit t shikohet si nj problem nga t gjith faktort. Petrit Vasili "Shndeti nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.249Z

Studimi: Shqipëria, ndër vendet më të mira të rajonit për të jetuar

N bot ka shum vende t cilat ofrojn kushtet t mira pr t jetuar e punuar, dhe Shqipria sht nj prej tyre. N nj studim t sajin, revista amerikane Newsweek publikon listn me 100 vendet m t mira n bot, bazuar n vlersimet n 5 fusha: arsimi, shndeti, cilsia e jetess, dinamizmi i ekonomis dhe mjedisi politik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.271Z

Studimi: Shqipëria, ndër vendet më të mira për të jetuar

Newsweek publikon listën me 100 vendet më të mira në botë Shqipria sht nj ndr vendet e bots, e cila ofron kushte t mira pr t jetuar dhe punuar. N nj studim t sajin, revista amerikane “Newsweek” publikon listn me 100 vendet m t mira n bot, bazuar n vlersimet n 5 fush

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama