Rezultate te kerkimit per termin: +Shrbimit

Total: 361
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.439Z

Fatura e Albtelekomit, tani edhe elektronike, me sms, e-mail dhe web

Abonentt e Albtelekomit tashm mund t informohen pr faturn mujore m shpejt se kurr. Me shrbimin e ri me tri mundsi zgjedhjeje, Albtelekomi njofton m shpejt pr koston e telefonatave mujore prmes SMS-s, faqes s internetit www.albtelecom.al si dhe prmes adress personale elektronike,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.264Z

Albtelekom, instalim falas për numrat e rinj

Oferta vlen nga data 23 deri më 31 mars Kompania e telefonis fikse dhe shrbimit t internetit, Albtelekom, sjell srish nj tjetr mundsi fantastike pr t gjith ata q nuk kan telefon fiks n shtpit e tyre. Klientt e rinj q aplikojn pr t’u pajisur me nj numr t ri telefoni nga Albt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.349Z

Tirana, me tramvaj brenda 2020-s

- 36% e qytetarve prdorin transportin publik- 28% jan kmbsor- 21% prdorin mjete private Master-plani dhe projektet kryesore 2010-2011 do t jen t hapura pr publikun duke filluar nga muaji prill 2010 n pavijonin e qelqit, pran sheshit “Sknderbej” Brenda vitit 2020 n kryeqytet do t ket

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.504Z

Spitalet, shefat e pavijoneve, edhe të shtunën në punë

Dashi: Për shkelësit e këtij rregulli, masa ndëshkuese deri në largime nga puna, gjoba apo vërejtje Duke filluar nga java e ardhshme, shefat e pavijoneve n QSUT do t jen n pun edhe ditn e shtun. Urdhri i fundit i drejtorit Ilir Dashi vendos orare t reja t personelit shndetso

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:17.750Z

Leonard Demi: Çfarë raportoi Bahri Shaqiri në Parlament

Braçe: Mafia e huaj pastron paratë në Shqipëri Raporti i Shrbimit Sekret Shqiptar sht krejt ndryshe nga raporti me t njjtin emr t Erion Braes. Kryetari i Komisionit t Siguris n Parlament, Leonard Demi, ka hedhur posht deklaratat e deputetit socialist, Brae lidhur me deprtimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.568Z

Ish-kreu i SHIK, Klosi: Majko donte të më arrestonte

Ish kreu i SHIK-ut, Fatos Klosi tha mbrm n "Opinion" se ish-kryeministri Majko ka tentuar q ta arrestoj at kur ai ishte n detyr. Fatos Klosi, ish kreu i Shrbimit Informativ ka pranuar se gjat kohs s tensionimit t marrdhnieve mes tij dhe kryeministrit t asaj kohe, pr t ishtegati nj flet arr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.207Z

Aksidentohet zjarrëfiksi, shpëtoi jetën e tre fëmijëve

Nj punonjs i Shrbimit Zjarrfiks n qytetin e Fierit, gjeti vdekjen pas rrzimit nga kati i tret i nj pallati shumkatsh. Ngjarja e rnd ndodhi mbrmjen e djeshme n lagjen Apollonia. 42-vjeari ishte thirrur pr ndihm nga nj qytetare, e cila kishte probleme me dern e jashtme t baness, nga ku nuk po mund t h

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama