Rezultate te kerkimit per termin: +Shala

Total: 4397
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.189Z

Shala mbrojtës

Dundee United po planifikon që futbollistin e ri kosovar, Andis Shala ta zhvendosë në pozitën e qendërmbrojtësit. 21-vjeçari, një sulmues natyral, është provuar në rolin e mbrojtësit javën e kaluar, në humbjen nga Unirea Urziceni në Austri, në kuadër të fazës përgatitore. Kjo is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.731Z

Shala në Lugano

Nga Express më 30 gusht 2011 në ora 10:00 Rijat Shala i ka dhënë fund eksperiencës në Novara. Mesfushori kosovar është transferuar përfundimisht në ekipin zviceran, Lugano. “Novara Calcio njofton se futbollisti Rijat Shala transferohet përfundimisht në Lugano”, shkruan në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.863Z

Shala enderron Zvicren

Rijat Shala enderron qe ti bashkohet kolonise shqiptare ne perfaqesuesen e Zvicres. Mesfushori kosovar synon qe ti bashkohet Valon Behramit Albert Bunjakut Xherdan Shaqirit dhe Blerim Xhemajlit ne ekipin helvetik. Mirepo per ta arritur kete ai eshte i vetedijshem se duhet ta tregoje veten dhe te lu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.805Z

Arrestohet Haxhi Shala

Është arrestuar deputeti i Nismës së Kosovës, Haxhi Shala. Kështu ka informuar Nisma Për Kosovën përmes një komunikate për medie. Haxhi Shala me deputetin e Vetëvendosjes, Ismajl Kurteshi sot hodhën gazlotsjellës kur po fillonte s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.137Z

Herolind Shala shënon sërish

Nga Erjon Halili Sulmuesi më I ri I kombëtares shqiptare, Herolind Shala ka gjetur sërish rrugën e rrjetës me ekipin e tij, Odd Grenland në Norvegji. Shala shënoi golin e katërt për ekipin e tij, ndërkohë që ndeshja u fitua nga Odd me rezultatin 4-1. Shala është një titullar fiks I sk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.346Z

Lëndohet Shala

Nëse punët po i shkojnë mirë me rezultate, kjo nuk do të thotë se klubi italian Novara nuk po përballet me probleme të lëndimeve. Pas Samir Ujkanit, kësaj radhe listës së emergjencës së ekipit nga Serie C italiane i është shtuar mesfushori kosovar Rijat Shala. Sipas ueb faqes itali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:46.564Z

Ministri Shala vizitoi Ferizajn

Në vazhdën e vizitave nëpër komunat e Kosovës e të cilat për qëllim kanë inspektimin e investimeve të MKRS-së, dhe po ashtu bëhen me qëllim të identifikimit për së afërmi me prioritet politikave në fushën e kulturës, sportit e rinisë, sot ministri Kulturës, Rinisë dhe Sportit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama