Rezultate te kerkimit per termin: +Shalsi +Mos

Total: 798
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:15.599Z

VIDEO/ Shalsi përplaset me gazetarët: Keni përgjegjësi, mos gënjeni

Eduard Shalsi kapet keq me gazetarin e ABC News duke i kërkuar urgjentisht që të kërkojë ndjesë, për keqinformimin sipas deputetit, lidhur me ligjin për plehrat dhe transparencën e tij ndaj publikut. Pas kësaj, i mërzitur nga ajo që dëgjoi nga goja e gazetarëve gjatë deklaratës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.075Z

Shalsi: Berisha të mos shpifë

 I menjëhershëm ka qenë reagimi i Bashkisë së Tiranës pas deklaratave të Kryeministrit Berisha për djegien e fondeve nga kjo bashki në pamundësi të ndërtimit të shkollave të reja. N.kryetari i Bashkisë dhe anëtari i Asamblesë Kombëtare të Partisë Socialiste, Eduart Shalsi, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.271Z

Shalsi: Berisha mos guxo te prekesh SHISH-in

Deputeti i Partise Socialiste, Eduard Shalsi, deklaroi dje se partia qe ai perfaqeson nuk do te lejoje qe SHISH te merret "peng". Permes nje komunikimi me mediat, zyrtari socialist deklaroi se "Sali Berisha ka hedhur ne treg, produktin me te rrezikshem te politikes se tij te vjeter, te ashtuquajturi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.558Z

Shalsi Mos dilni nga rendi Paloka Sheshtim dot pasi kemi pare Shukriun

Transmetuar me 26052016 - 1116 Foto arkiv Tirane 26 maj 2016 NOAal- Seanca e sotme parlamentare ka nisur me nje propozim te deputetit socialist Eduard Shalsi i cili ka kerkuar qe gjate zhvillimit te saj te diskutohen ceshtje te rendit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.890Z

Shalsi: Qeveria ka kapitulluar

Gazeta ShqipZjarret Situata alarmante e zjarreve në malin e Dajtit ka bërë që një grup deputetësh socialistë të shkojnë në terren për të parë nga afër se çfarë po ndodh. Deputetët Eduard Shalsi, Besnik Baraj dhe Xhemal Qefalia i kanë rënë sërish kambanave për situatën e jasht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.186Z

PS, Shalsi: Berisha mos u mbulo me kukullat që përsërisin shpifjet por hap kutitë

Tiranë, 29 nëntor NOA Deputeti i Partisë Socialiste, Eduart Shalsi reagoi sot pas deklaratës së dy deputetëve të PD-së, Aldo Bumçi dhe Flamur Noka duke deklaruar që të hapin kutitë dhe të mos merren me shpifje. Ligji sanksionon 29 nëntorin si datë të çlirimit por Sali Berisha ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.963Z

Korrupsioni Shalsi Materialet ne prokurori

Deputeti socialist Eduard Shalsi ka dale para pak castesh nga prokuroria e Tiranes pasi ka deshmuar per rreth dy ore lidhur me akuzat per korrupsion te bera ne adrese te deputeteve demokrate. I ndalur nga mediat Shalsi ka preferuar te mos jape detaje mbi deshmine e dhene por ka shprehur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama