Rezultate te kerkimit per termin: +Shalsi

Total: 2569
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.890Z

Shalsi: Qeveria ka kapitulluar

Gazeta ShqipZjarret Situata alarmante e zjarreve në malin e Dajtit ka bërë që një grup deputetësh socialistë të shkojnë në terren për të parë nga afër se çfarë po ndodh. Deputetët Eduard Shalsi, Besnik Baraj dhe Xhemal Qefalia i kanë rënë sërish kambanave për situatën e jasht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.777Z

Shalsi Deshtimi me koncesionet

Shalsi Deshtimi me koncesionet E marte 16 Prill 2013 1327 Shalsi Deshtimi me koncesionet68 dite nga mbajtja e zgjedhjeve parlamentar Partia Socialiste eshte ndalur tek deshtimi i radhes i qeverise koncesionet minerare Deputeti socialist Eduard Shalsi tha se 30 minatore kane humbur jeten per s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.176Z

Shalsi leter Jemin Gjanes

E diel 06 Maj 2012 1537 Eduard Shalsi Pas incidentit ne komisionin e veprimtarive prodhuese deputeti socialist Eduard Shalsi denoncon funksionimin politik te ketij komisioni. Nepermjet nje letre drejtuar Jemin Gjanes kryetarit demokrat te komisionit te veprimtarive prodhuese Shalsi deklaron s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:54.886Z

Martohet deputeti socialist, Eduard Shalsi (FOTOT)

Deputeti socialist, Eduard Shalsi, pasi kanë lënë pas një javë denoncimesh, ka lidhur kurorë me arkitekten Eranda Lici. Një ceremoni mes miqsh është zhvilluar në hotel Rogner, kursë në mbrëmje darka ka qenë tek Piaca. Lici është njohur me Shalsin në kohën kur ai puno

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.847Z

Shalsi Shendetesia po demtohet qellimisht

TIRANEuml- Deputeti i Partise Socialiste Eduart Shalsi ka akuzuar serish sot ministrin e Shendetesise Petrit Vasili per neglizhence te qellimshme ndaj spitaleve. Duke folur per sistemin e dixhitalizimit i cili nuk eshte bere ende Shalsi deklaron Se nje gje e tille nuk i intereson Vasilit Metes e Ber

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.655Z

Shalsi Bode mashton tregtaret

Ne nje koference per shtyp Eduard Shalsi deputet i PS reagoi ndaj akuzave te Ministrit te Financave Ridvan Bode ndaj kasave fiskale nje problem i ngritur dite me pare nga tregtaret. Shalsi deklaroi se bizneset jane vene prballe nje ceshtje e cila kerkon zgjidhje perpos fakit qe PS ne muajin korri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.116Z

Shalsi akuzon Metën

Tiranë-Sherri midis LSI-së dhe PS-së, duket se është shtrirë në të gjitha drejtimet. Bashkia e Tiranës ka akuzuar sot partinë e Ilir Metës, si autore të vendosjes së mjaft parrullave në kryeqytet, sipas të cilave i kërkohet Ramës të zbardhë aferat me lejet e ndërtimit me Mihal De

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama