Rezultate te kerkimit per termin: +Shalsit

Total: 376
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.298Z

Eduard Shalsit i vjedhin makinën Opel Antara

Share Nënkryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Eduard Shalsi ka konfirmuar vjedhjen e makinës së tij para dy ditësh. Shalsi ka thënë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:30 në rrugën Mine Peza. Shalsi tregon se kishte hyrë në një dyqan dhe është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.174Z

PD humbet qetësinë për shkak të Berishës, sherr në Komision mes Spahos dhe Shalsit

Partia Demokratike duket se e ka humbur qetësinë, për shkak të fakteve që po paraqiten në Komisionin Hetimor për aferën me CEZ, ku implikohet Sali Berisha dhe djali i tij. Mbledhja e sotme është ndërprerë pak pasi ka filluar, për shkak të një përplasje mes Edmond Spahos dhe Eduar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.955Z

Kostoja e plehrave sipas Shalsit

Nga Rudina Xhunga Kush punon në Top Channel, në Kashar dhe kushdo shkon i ftuar në emisionet e këtij televizioni, besoj e ka ndjerë erën e tmerrshme të fabrikës së riciklimit të plehrave, pak metra ngjitur godinës së re, të TCH. Unë kam pyetur dikur, si mund të punonim, aq pranë p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.414Z

Gjykatat, “lojë ping-pongu” gjobës së Shalsit

12/04/2012  Apeli kthen për rishqyrtim 1 milionëshin që e kishte fituar Albana Vokshi Gjenden shkelje procedurale pas 11 seancave gjyqësore në 2 vite Gjoba prej 1 milion lekësh të reja ndaj Eduard Shalsit që ja fitoi Albana Vokshi, tashmë është kthyer në një seancë ping-pongu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.936Z

Selmanllari, Shalsit: Për histori korruptive, gishtin drejtoja bashkisë

Biznesmeni Rahman Selmanllari u sht prgjigjur dje prmes nj deklarate akuzave t deputetit t PS-s Eduart Shalsi, ku i ka kujtuar ktij t fundit se biznesi pr t cilin ai e akuzon, po ndrton me leje nga Bashkia e Tirans dhe jo nga qeveria. “N lidhje me deklaratn e z. Shalsi t dhn sot (dje) para m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.181Z

TemA TV/ Topalli- Shalsit: Nuk do keni mundësi që të vidhni katër vitet e ardhshme (VIDEO)

Deputeti socialist, Eduard Shalsi, ka ironizuar me kryeministrin Berisha gjatë diskutimeve për projektligjin e energjisë së rinovueshme në Kuvend. Shalsi ka thënë se, ndërsa Shkodra përmbytet rregullisht, kryeministri Berisha deklaron se do të ndërtojë central bërthamor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.161Z

Akuza: “Si u abuzua me pronat e Jakup Shalsit pas vitit 1994”

Flet Dallëndyshe Shalsi (Klosi) për pronat e sekuestruara në komunizëm. “Shteti komunist më sekuestroi pronën, por i regjistroi në arkiva, ndërsa pas vitit 1994 pasuria e familjes sime është falsifikuar dhe marrë në mënyrë abuzive nga të tjerët”, - kjo është akuza e Dallëndy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama