Rezultate te kerkimit per termin: +Shamikuqe

Meta: total 6 / total_found 6 / time 0.000 / keyword[0] shamikuqe / docs[0] 6 / hits[0] 10 /
Shamikuqja trash zërin në Dibër, kërcënon me heqje nga puna dhe shembje shtëpish
  • 2016-08-24

Shamikuqja trash zërin në Dibër, kërcënon me heqje nga puna dhe shembje shtëpish

Xhelal Mziu vazhdon misionin e tij në Dibër, në përpjekje për të grumbulluar sa më shumë vota për kandidatin e Partise Demokratike, Sherefedin Shehu. Ditën e djeshme, deputetët e PD të zbarkuar në qytetin që në datën 11 shtator do të votojë për të zgjedhur kryetarin e ri të b

Deputetët që kanë harruar elektoratin, por nuk harrojnë Mziun
  • 2014-01-13

Deputetët që kanë harruar elektoratin, por nuk harrojnë Mziun

Nga Rakip Suli*   Një grup deputetësh të opozitës përsëritën ritualin e tyre të vizitës në burg, për të takuar kryetarin e burgosur të Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu.  Ai mbahet ne burg për shpërdorim detyre dhe shkelje të barazisë në  tendera. Ai është arrestuar pa

Xhelal Mziut i gjendet në banesë vula e ZAZ-së 27
  • 2013-12-22

Xhelal Mziut i gjendet në banesë vula e ZAZ-së 27

Akuza Skandali seksual i denoncuar në vitin 2011 Një punonjëse e ka denoncuar për ngacmime seksuale. Ajo e denoncoi publikisht z. Mziu, pasi ai i dërgonte pambarimisht SMS. Njëri prej tyre ishte: Shamikuqe që ndrin, por që po e humb lirinë si gjithë të tjerat. Natën, Natën Shamikuqe Bas

Arrestohet Xhelal Mziu, shpërdoroi detyrën
  • 2013-12-21

Arrestohet Xhelal Mziu, shpërdoroi detyrën

Kryebashkiaku i Kamzës skualifikoi një firmë që fitoi tenderin për ndërtimin e një rruge Sokol Çobo Arrestohet kreu i Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, i akuzuar për shpërdorim detyre. Me kërkesë të Prokurorisë së Tiranës, gjykata ka vendosur ndaj Mziut masën e arrestit me burg,

Kush e rrahu Shamikuqen?
  • 2011-09-15

Kush e rrahu Shamikuqen?

Nga Preç Zogaj Shamikuqja është një punonjëse e Bashkisë së Kamzës, ajo që pat denoncuar për ngacmime seksuale kryetarin e Bashksië, Xhelal Mziu para zgjedhjeve vendore të këtij viti. Shumëkush e mban mend, sepse bëhej fjalë për një denoncim publik të pazakonshëm, kurajoz, delika

No Pic available
  • 2011-05-05

Kryetari i Bashkisë në Kamëz, nën akuzë për ngacmime seksuale

  Një punonjëse e Bashkisë denoncon pranë gazetës historinë e saj tronditëse të ngacmimeve seksuale dhe bën publike sms-të në celular që i dërgonte kryetari i Bashkisë, Xhelal Mziu. Refuzimit të saj ai iu përgjigj me ndëshkim duke e ulur në detyrë dhe duke e kërcënuar se