Rezultate te kerkimit per termin: +Shanmugam

Total: 5
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.343Z

Haxhinasto ne Singapor

E merkure 07 Mars 2012 1743 Edmond HaxhinastoSingapori do te rikonsideroje qendrimin per pavaresine e Kosoves. Garancia i eshte dhene ministrit tone te Jashtem Edmond Haxhinasto gjate takimit qe pati ne Singapor me homologun e tij Shanmugam. Gjate takimit Haxhinasto e njohu kryediplomatin e S

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.356Z

Hoxhaj në Singapor, kërkon njohjen e Kosovës

Ministri i Punëve të Jashtme i Republikës së Kosovës, Enver Hoxhaj, ka zhvilluar vizitën e parë zyrtare të një lideri institucional të Kosovës në Singapor, me ftesë të ministrit të Punëve të Jashtme të Singapor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:03.904Z

Kosova kërkon njohjen nga Singapori

PRISHTINE-Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka zhvilluar një bisedë telefonike me Ministrin e Punëve të Jashtme të Singaporit, Kasiviswanathan Shanmugam. Ministri Hoxhaj e ka njoftuar homologun nga Singapori për progresin që po ar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.350Z

Hoxhaj kërkon njohjen nga Singapori

Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës, Enver Hoxhaj, ka zhvilluar një bisedë telefonike me ministrin e Punëve të Jashtme të Singaporit, Kasiviswanathan Shanmugam. Ministri Hoxhaj e ka njoftuar homologun nga Singapori për progresin që po arrihet n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.973Z

Hoxhaj kërkon njohjen e Kosovës nga Singapori

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Enver Hoxhaj, në margjinat e Asamblesë së Përgjithshme të Kombeve të Bashkuara ka zhvilluar një takim me Ministrin e Punëve të Jashtme të Singaporit, Kasiviswanathan Shanmugam.Me këtë rast, Ministri Hoxhaj edhe zyrtarisht ia ka dorëzuar Minis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:11.342Z

Haxhinasto kërkon nga Singapori njohjen e Kosovës

Në takimin me Ministrin e Jashtëm të Singaporit, z. K. Shanmugam u diskutua mbi bashkëpunimin dypalësh, forcimin e këtij bashkëpunimi veçanërisht në fushën ekonomike dhe tregtare, si dhe zhvillimet në rajon. Ministri Haxhinasto vlerësoi asistencën dhe ndihmën e vazhdueshme që Singapo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.362Z

Ministri Hoxhaj kërkon nga Singapori njohjen e Kosovës

SINGAPOR - Ministri i Jashtëm i Kosovës, Enver Hoxhaj ka zhvilluar ditën e sotme një vizitë zyrtare në Singapor, ku mësohet se ka dorëzuar kërkesën për njohjen e pavarësisë së Kosovës. Ministri Hoxhaj është takuar m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama