Rezultate te kerkimit per termin: +Shanset

Total: 7361
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.723Z

Sina: Kemi shanset tona

08/02/2005  Mesfushori i bardhebluve Elvis Sina ka rigjetur edhe njëherë kombëtaren pas një periudhe jo shumë të gjatë. Më saktë për herë të fundit ishte italiani Dosena që e grumbulloi futbollsitin në kombëtare ndërkohë që pas aktivizimit në zboret stërvitore Sina ësh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.477Z

Bajern Mynih-Inter, Shanset janë 50-50

Platini Presidenti i UEFA-s ka dhënë parashikimin e tij për finalen e Champions League mes Bajernit të Mynihut dhe Interit, duke theksuar se shanset janë “50-50”. Nuk është dhe aq e lehtë që të gjesh fituesin e kësaj përballjeje, e cila do të luhet në Bernabeu sonte në mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.659Z

Dade:Shqipëria ka humbur shanset për liberalizimin e vizave

Shqipëria i ka humb shanset për liberalizimin e vizave me BE-në. Kështu është shprehur Sekretarja e Marrëdhënieve Ndërkombëtare në Partinë Socialiste Arta Dade në një konferencë për shtyp. Sipas saj shanset janë të humbura për shkak se është vonë me pasisjet e shtetasve shqipta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:40.287Z

Apolonia dhe Bylis minimizojne shanset

Apolonia, pas humbjes se djeshme ne Lushnje i ka minimizuar ndjeshem shanset per te qendruar kete vit, mes me te mirave te Kategorise Superiore. Fieraket kane disa ndeshje qe nuk shenojne dhe dje goli i vetem qe realizuan nuk pati efekt, pasi Lushnja fitoi ne fund, duke i shpetuar per momentin zones

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.808Z

Top 20 shanset shkuar huq

Keni pare golat me te bukur, lojera te bukura apo driblime te bukura mirepo nuk i keni pare te gjitha gabimet e lojtareve te cilet nuk i realizojne shanset e tyre te 100%-ta prane portes, ku do te thonit '' ah edhe une te isha ne vend te atije do te shenoja''...shikoni Top 20 e tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.571Z

Ambasadorja çeke: Protestat dhe grevat dëmtojnë shanset për marrjen e statusit

Ambasadorja çeke në vendin tonë, Bronislava Tomasova, duke folur në Shkodër, tha se protestat dhe grevat dëmtojnë shanset e Shqipërisë për marrjen e statusit të kandidatit në qershor. Tomasova tha se politikanët duhet të punojnë për popullin, jo për vetën e tyre. Polarizimi i sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.861Z

Tekniku Luajme shanset tona Grupi D i paparashikueshem

Analiza Pas barazimit qe Shqiperia arriti ne fushen e Rumanise trajneri Josip Kuzhe beson se perfaqesuesja kuqezi do te luaje shanset e saj ne Grupin D eliminator te Euro 2012. Nuk e di se cfare do te ndodhe ne grupin tone. Ne momentin kur u hodh shorti kam thene se skuadrat do te humbasin pike gja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama