Rezultate te kerkimit per termin: +Sharr

Total: 443
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.604Z

Misteri Sharr Cem

Gjashtë muaj para se t`i skadojë kontrata e komercializimit, kompania zvicerane Holcim Group ka hequr dorë nga fabrika për prodhimin e çimentos, Sharr Cem. Kontratën që e ka pasur me këtë kompani ia ka shitur kompanisë greke - Titan, e cila deri më tani ka blerë pothuajse të gjitha çim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.561Z

Suma: Të pezullohet shitja e Sharr Cemit

Nga Albulena Maloku më 15 dhjetor 2010 në ora 16:31 Komuna e Hanit të Elezit ka reaguar pas shitjes pa tender dhe duke eliminuar konkurrencën, të fabrikës së çimentos Sharr Cem. Kryetari Rufki Suma kërkon pezullimin e shitjes së fabrikës, deri kur të krijohen institucionet e reja t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:55.668Z

Vrasje në pyll, e mbysin me motor-sharrë

Një person ka humbur jetën sot pas sulmit me motor sharrë në pyllin e fshatit Dushkajë komuna Pejë. Sipas njoftimit të Policisë rajonale të Pejës viktima është shqiptar i Kosovës,Jakup L.(1973) “Ai kishte shkuar për tu tak

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.989Z

Bashkia e Tiranës: Rehabilitim Sharrës e Tufinës, varrezat murale 140 m/katrorë

TIRANE - Bashkia e Tiranës ka gati projektin për varrezat murale në Tufinë dhe në Sharrë, si përgjigje ndaj problemeve që qytetarët hasnin për gjetjen e një vendi në parcelat që ofrohen për t’i përcjellë njerë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.655Z

Sharrë, romët protestë tek hyrja eLandfillit: Policia na ka dhunuar

TIRANE- Punonjësit e komunitetit rom në landfillin e Sharrës kanë nisur një tjetër protestë mëngjesin e sotëm. Prej disa ditësh atyre nuk u lejohet të mbledhin kanaçe në landfill, dhe për këtë arsye ata kanë zgjed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.027Z

Sharr: Baxhaku mposht kryetarin Isa Mustafa duke fituar gjithsej 3105 vota

Isa Mustafa me 2898 vota, ka mundur të jetë vetëm i dyti më i votuari në Komunën e Sharrit, pasi që mjeku i njohur, Hatim Baxhaku ka qenë më i votuari në këtë komunë me 3105 vota. Pas Mustafës, është radhitur kandidati t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.296Z

Strehimi i romëve, pas 1 muaji gati reparti ushtarak në Sharrë

TIRANË- Reparti Ushtarak në zonën e Sharrës është vendi ku Ministria e Punës do të strehojë familjet rome.“Këto ambiente nuk janë të sistemuara plotësisht, janë të pabanuara për momentin. Por duke pasur parasysh se

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama