Rezultate te kerkimit per termin: +Sharrs

Total: 6
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.858Z

Lamtumira e fundit Dritan Hoxhs

Mijra qytetar jan mbledhur pr t shoqruar kortezhin mortor teksa ky i fundit u drejtuar nga Top Channel, n buleevardin Dshmort e Kombit, pr tu drejtuar m pas n varrezat e Sharrs, ku do t prehet trupi i t ndjerit. Humbja m e rnd sht pr familjart e tij, q kan humbur birin, bashkshoritn dhe babain e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.869Z

Berisha dhe Rama, akuza dhe ironi

Kryeministri Sali Berisha dhe kryetari i Partis Socialiste kan shkmbyer akuza n distanc ndrmjet tyre, teksa kan nisur nj fushat inaugurimesh n t zona t ndryshme t Tirans. Berisha e akuzoi kreun e Bashkis s Tirans Rama se ka abuzuar me fondet e qeveris. Edvin Rama t dal dhe t tregoj se ku i ka uar fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.869Z

Berisha akuzon: Rama t jap llogari

Kryeministri Sali Berisha ka vijuar me akuza t ashpra ndaj kreut socialist, Edi Rama. I gjendur n Vor pr inagurimin e nj shkolle 9-vjeare, Berisha akuzoi Ramn se ka abuzuar me fondet e qeveris. Edvin Rama t dal dhe t tregoj s eku i ka uar fondet e qeveris pr 18 shkolla. Un do t marr pjes edhe n inag

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.180Z

Mbaron toka në Sharrë, qytetarët varrosen në rrugë

Kjo sht panorama q t ofrohet sot n varrezat e Sharrs n t dal t Kombinatit n kryeqytet. Pr t varrosur t vdekurit, nuk ka mbetur m asnj parcel tok e lir, ndrsa prball ktij fakti skandaloz, sht gjetur nj zgjidhe akoma dhe m skandaloze, prdorimi i rrugve lidhse t parcelave pr t sistemuar t ndjert. Kjo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.288Z

Vrasja në Tiranë, shoqërohen 27 persona në polici

Zëdhënësja e Policisë së Tiranës, Alma Katragjini, tha se 38-vjeçari Visha, person me precedent penal, jetonte në Greqi për shkak të një hasmërie në vitin 1997.  Policia po punon për të identifikuar autorin e kësaj vrasjeje, ndërkohë që në cilësinë e provës materiale u se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.827Z

Arme dhe droge ne Tirane dy te arrestuar nje tjeter ne kerkim FOTO VIDEO

Tirane 12 tetor 2016 NOAal- Nje operacion i policise se Tiranes i koduar Kllojka ka zbuluar arme zjarri dhe lende narkotike duke arrestuar dy persona te nje familjebr br Gjate dites se sotme u vune ne pranga Xhelal Biraci 78 vjec dhe nusja e djalit te tij Shahe Biraci41 vjece si dhe u be shpallja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.273Z

Vrasja në Tiranë, shoqërohen në polici disa të dyshuar

TIRANE- Policia ka shoqëruar disa persona si të dyshuar mbi vrasjen e 38 vejcarit Arben Visha të ndodhur mbrëmë në Tiranë.Babai i tre fëmijëve, i cili kishte ardhur pak kohë më parë nga Greqia, u ekzekutua me armë automatik rreth orës 21.00 të së mërkurës teksa shkonte për në ba

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama