Rezultate te kerkimit per termin: +Shashka

Total: 275
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.003Z

Tanush Shashka, kreu i ri i universitetit

Votat e pedagogeve, studenteve dhe administrates se Universitetit te Vlores kane shpallur fitues profesor Tanush Shashken, me nje karriere te gjate si pedagog, jo vetem ne Shqiperi. Tanush Shashka mesohet te kete qene pedagog edhe ne Universitetin e Miciganit. Ai ka premtuar te sjelle eksperiencen p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.096Z

Maskat hedhin shashka drejt policisë

Nisin përplasjet mes policisë dhe protestuesve.  Protestuesit po tentojnë që të çajnë kordonin e parë të policisë, së instaluar përpara godinës së Parlamentit. Ndërkohë, pak metra më tutje, ndodhen efektivët e forcave speciale. Qytetarët hedhin vazhdimisht tymuese, fishekë zjarr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.533Z

Ilir Meta shfryn akuzat e Ylli Manjanit: Sdo merremi me shashka. Arrestimin e Balilit ma kërkuan amerikanët

Ilir Meta ka shfryrë akuzat e Ylli Manjanit. Në konferencën për shtyp, Meta nuk është ndalur shumë tek shkarkimi i tij, ndërkohë që akuzat e Manjanit, i quajti shashka. Është e nevojshme që të përqendrohemi tek problemet që kërkojnë zgjidhje dhe ta heqim mendjen nga shashkat, s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.543Z

Ruçi: Sheshi, shashka e radhës e Berishës

Tiranë, 1 prill, NOA Update - Ndërsa kryeministri Berisha i ka bërë thirrje kryebashkiakut Rama të bashkëpunojë me qeverinë për rikonstruksionin e sheshit "Skënderbej", kreu i grupit parlamentar socialist, Gramoz Ruçi, u shpreh se kjo ka qenë shashka e radhës e tij. Duke kërkuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.451Z

Hedhin shashka në shkollë, pezullohet mësimi

Një shaka e pazakontë ka ndërprerë mësimin në të gjitha klasat e shkollës 9-vjeçare "Adem Sheme" të Sarandës. Një grup djemsh, nxënës nga klasa të ndryshme të shkollës, janë përfshirë në një "shaka" me zarar. Në kohën e pushimit të madh midis orëve të mësimit, ata kanë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.538Z

Berat luanin me shashka plagosen dy femije

Tregtimi i lëndëve plasëse, ende i pakontrolluar nga autoritetet Atmosfera e festave të fundvitit ka rikthyer incidentet nga shashkat dhe fishekzjarrët në qytetin e Beratit. Mëngjesin e djeshëm, dy fëmijë janë lënduar nga përdorimi i s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.156Z

Tymuese dhe shashka në drejtim të policisë, shoqërohen 23 protestues

Në protestën e sotme të opozitës nuk munguan tensionet dhe përplasjet mes policisë dhe protestuesve. Pas mbylljes së protestës, policia nisi edhe verifimet për personat që hodhën tymuese dhe shashka në drejtim të tyre. Mësohet se policia e Shtetit ka shoqëruar 23 protestues, të cil

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama