Rezultate te kerkimit per termin: +Shefa

Meta: total 999 / total_found 999 / time 0.000 / keyword[0] shefa / docs[0] 999 / hits[0] 1244 /
Furtunë në polici! Ardi Veliu shkarkon 14 shefa komisariatesh (EMRAT)
  • 2019-04-04

Furtunë në polici! Ardi Veliu shkarkon 14 shefa komisariatesh (EMRAT)

Një furtunë e vërtetë ka prekur Policinë e Shtetit, pasi drejtori Ardi Veliu ka firmosur ndryshimin e 20 shefave të komisariateve në rrethe dhe kryeqytet. Raportohet se ndryshime janë bërë në komisariatet Elbasan, Durrës, Fier, Dibër, Vlorë, Kuçovë, Peqin etj… Ndryshimet në Po

No Pic available
  • 2019-01-30

Trump ofendon shefat e inteligjencës: Duhet të kthehen

Presidenti amerikan, Donald Trump i ka cilësuar agjencitë e inteligjencës amerikane si naïve sa i përket vlerësimit të tyre në çështjen se sa kërcënim përbën Irani për Shtetet e Bashkuara. Keni kujdes nga Irani. Ndoshta inteligjenca duhet të kthehet sërish në shkollë, ka thënë

No Pic available
  • 2019-01-06

Makinat me xhama të zinj, nga nesër nisin ndëshkimet

Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor bën me dije se duke nisur nga nesër nuk do kryejë asnjë shërbim për mjetet që kanë errësuar xhamin e përparmë dhe xhamat e parë anësorë. Nga 7.01.2019 i ndalojmë çdo shërbim automjeteve që kanë errësuar xhamin e përp

No Pic available
  • 2018-12-30

Drekë për njerëzit në nevojë, Veliaj: Solidariteti do vijojë edhe pas festave

Tre prej shefave më të njohur të kuzhinës në Shqipëri, për të cilët kanë shkruar edhe mediat e njohura botërore, iu bashkuan thirrjes së Bashkisë së Tiranës për të shërbyer drekën e fundvitit për njerëzit në nevojë që frekuentojnë mensat sociale. Kryebashkiaku Erion Veliaj d

Skandal në Apelin e Vlorës: Gjyqtarja, dy vendime të ndryshme për një pronë!
  • 2018-11-06

Skandal në Apelin e Vlorës: Gjyqtarja, dy vendime të ndryshme për një pronë!

Fiks Fare faktoi me zë dhe figurë veprimet e gjyqtares Brikena Ukperaj Lubonja, e cila ka dhënë disa vendime të ndryshme për një pronë. Fillimisht, gjatë kohës që ka qenë gjyqtare në Lushnje, ka dhënë disa vendime ku i jep qytetares Nurjeta Shefa një pronë, të përfituar me vendim

Rama: Deputeti i Kurbinit të përjashtohet nga PS, ka shantazhuar
  • 2018-09-07

Rama: Deputeti i Kurbinit të përjashtohet nga PS, ka shantazhuar

Kryeministri Edi Rama ka përjashtuar nga radhët e Partisë Socialiste, deputetin e Kurbinit Gjetan Gjetani. Duke folur sot në Asamblenë Kombëtare të Partisë Socialiste, Rama tha se askush nuk u ka kërkuar kryetarëve të PS në territor që të jenë shefa kuadri dhe garantoi se do të bëh

No Pic available
  • 2018-07-23

Trump revokon lejet e sigurisë së zyrtarëve të Obamës: Janë të politizuar!

Presidenti i SHBA-ve, Donald Trump ka në plan të revokojë liritë e sigurisë për ish-drejtorin e CIA John Brennan dhe kritikët e tjerë të kohës së Obamës në administratën e tij. Shtëpia e Bardhë emërtoi gjashtë ish shefa të inteligjencës, forcave të rendit dhe të sigurisë komb