Rezultate te kerkimit per termin: +Shefi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:28.231Z

Shefi i policisë

Një shef policie sa herë që dilte nga stacioni i policisë mbante nga pas dy policë të tjerë, vartës të tij, të cilët e shoqëronin. Të tjerët sa e shikonin, komentonin: “...ja doli shefi, me dy policët budallenj...”. I shkojnë fjalët shefit dhe ai vendos që t’i provojë poli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.537Z

Korçë, pezullohet shefi i antidrogës

Pezullohet nga detyra shefi i antidrogës në Korçë, Buis Hysi. Ai akuzohet për dhune ndaj një të ndaluari mëngjesin e shtunës nga forcat e sektorit të antidrogës, gjatë një aksioni nëpër lokalet e këtij qyteti. Burime zyrtare thanë se shefi i antidrogës është pezulluar deri në s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.549Z

Korce pezullohet shefi i antidroges

brbrPezullohet nga detyra shefi i antidroges ne Korce Buis Hysi Ai akuzohet per dhune ndaj nje te ndaluari mengjesin e shtunes nga forcat e sektorit te antidroges gjate nje aksioni neper lokalet e ketij qyteti Burime zyrtare thane se shefi i antidroges eshte pezulluar deri ne sqarimin e plote te rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.956Z

Burrel plagoset shefi i krimeve

Ndërsa policia shqiptare festoi 100-vjetorin e krijimit të saj, krimi godet sërish mbi uniformat blu. Musa Skura, shefi i policisë kriminale në Burrel ka mbetur i plagosur mbrëmjen e së dieles gjatë një operacioni policor për kapjen e dy pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.597Z

Tiranë, plagoset shefi krimeve

Autori i Lajmit: RedaksiaPlagoset në operacion për të arrestuar një të kërkuar shefi i krimeve. Burime nga policia bënë të ditur se nga Shërbimet e Komisariatit të Policisë Nr.4 Tiranë u krye arrestimi i Shkëlzen Përparim Muçollari, 20 vjeç, lindur ne Tropojë dhe banues në Tiranë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.604Z

Aksidentet, shefi i qarkullimit plagoset

Aksidentet automobilistike prekin edhe vete punonjesit e policise rrugore. Gjate nje perplasjeje qe ndodhi ne segmentin rrugor Durres–Kavaje, mbeti i plagosur shefi i qarkullimit rrugor te ketij qyteti, Ibrahim Maksuti. Ai po levizte me automjetin e policise ne kete segment, duke u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:26.126Z

QSUT- PLAGOSET SHEFI I KARDIOKIRURGJISË

Goditet me thikene shpatull shefi i pavionit te kardiologjise ne QSUT, Ali Refatllari. Mjeku kardiolog është goditur nga Arben Strazimiri, nipi i nje pacienti te vdekur, qe ishte daja i tij. Sipas informacioneve, pasi ka qëlluar zevendes dekanin e mjekesise, 35 vjecari Strazimiri eshte largu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama