Rezultate te kerkimit per termin: +Shefik +Osmani

Meta: total 28 / total_found 28 / time 0.000 / keyword[0] shefik / docs[0] 167 / hits[0] 257 / keyword[1] osmani / docs[1] 4560 / hits[1] 7966 /
No Pic available
  • 2015-09-09

Legalizimet në Tiranë, 760 familjet që përfitojnë

ALUIZNI publikon listën me 760 familjet që përfitojnë nga legalizimi i banesave në qarkun e Tiranës. Ata gati faturën për parcelën ndërtimore. Në bazë të ligjit nr.50, dt. 27.06.2014. Të gjithë qytetarët përfitojnë një zbritje në masën 20% të vlerës së parcelës ndërtimore,

Legalizimet në Tiranë, lista me 610 emrat që marrin lejet në Tiranë
  • 2015-04-13

Legalizimet në Tiranë, lista me 610 emrat që marrin lejet në Tiranë

Zyra e ALUIZNI-t në Tiranë, Drejtoria Tirana 1, e cila mbulon qytetin e Tiranës, njofton qytetarët e poshtëshënuar që gjejnë emrin në listë, se duhet të paraqiten pranë zyrave të ALUIZNI-t në qytetin e Tiranës, tek ish-Stacioni i Trenit, për të tërhequr faturat e parcelës ndërti

Konflikti për pronën, babë e bir dhunojnë 44-vjeçarin, arrestohen
  • 2015-04-10

Konflikti për pronën, babë e bir dhunojnë 44-vjeçarin, arrestohen

Një konflikt për pronën ka përfunduar në një krim kundër personit në Maminas të Durrësit. Babë e bir janë arrestuar nga shërbimet e policisë së Durrësit për plagosjen e rëndë me dashje të një bashkëfshatari 44-vjeçar. Dy të arrestuarit janë Ylli Hida, 55 vjeç dhe djali i

ALUIZNI publikon emrat e 881 përfituesve të legalizimeve në Durrës
  • 2015-04-02

ALUIZNI publikon emrat e 881 përfituesve të legalizimeve në Durrës

Zyra e ALUIZNI-t për Qarkun e Durrësit ka publikuar emrat e 881 qytetarëve të cilët duhet të paraqiten për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit të pronësisë së truallit. Qytetarët e poshtëshënuar në listë u përkasin zonave informale

No Pic available
  • 2015-03-12

ALUIZNI, ja 215 familjet në Shkodër që kanë gati legalizimin e banesave

ALUIZNI Shkodër publikon listën e 215 qytetarëve që kanë gati faturën e parcelës ndërtimore Dega e ALUIZNI-t për Qarkun e Shkodres njofton qytetarët e poshtëshënuar se duhet të paraqiten pranë zyrave të ALUIZNI-t në Shkoder për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për

Legalizimet, lista me 1050 emra për Durrësin
  • 2015-02-16

Legalizimet, lista me 1050 emra për Durrësin

Zyra e ALUIZNI-t për qarkun e Durrësit ka shpërndarë të shtunën 1001 leje legalizimi për banorët e kësaj zone, ndërsa po bëhen gati më shumë se 1000 leje të tjera që pritet të shpërndahen pas disa ditësh. Ndërkohë, 1050 emra që përfitojnë leje legalizimi u bënë publike dje

No Pic available
  • 2013-10-22

Thimi Nika: Filatelia shqiptare në komunizëm, e politizuar

TIRANE - Filatelia kombëtare shqiptare mbushi 100 vjet në 5 maj 2013. Me këtë rast, filatelisti Thimi Nika ka botuar një libër, punën për të cilin e ka nisur pesëdhjetë e pesë vite më parë. Aktualisht, ai ka një koleksion t&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama