Rezultate te kerkimit per termin: +Shehrefedin +Shehu

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.197Z

Basha: Më 11 shtator bashkia do tu kthehet qytetarëve dibranë

andidati për kryetar bashkie të Dibrës, Sherefedin Shehu së bashku me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha u takua me banorë të fshatrave Poçest, Bellovë, Rapdisht dhe Tomin. Shehu u tha banorëve se me të kryebashkiak, bashkia do t'u kthehet qytetarëve dhe administrata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.969Z

Nga Dibra nis bashkimi i madh i shqiptarëve, për të larguar bandën e Edi Ramës

Kandidati për kryetar bashkie në Dibër, Sherefedin Shehu së bashku me kryetarin e Partisë Demokratike, Lulzim Basha zhvilluan takim me banorë të fshatrave Kandërr, Kishavec, Vakuf, Borovjan e Deshat Shehu: Gjiknuri vjen në Dibër të studiojë hidrocentralin e radhës që do japë m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama