Rezultate te kerkimit per termin: +Shehu

Meta: total 1000 / total_found 10465 / time 0.005 / keyword[0] shehu / docs[0] 10465 / hits[0] 22566 /
No Pic available
  • 2017-06-24

Agron Llakaj flet për politikën dhe mahnit me exit pollin e tij për 25 qershorin

Intervistoi: Andrea Danglli Po qesh sepse sdua të qaj! Nuk dua të dorëzohem duke luftuar mbi të keqen,-Kështu e përkufizon mjeshtri i humorit Agron Llakaj sfidën që i hap realiteti i cili vjen dhe ikën duke ndryshuar thjesht dhe vetëm një datë në kalendar. Mes buzëqeshjes, sarkazmës d

No Pic available
  • 2017-06-20

Zv/kryeministrja mbledh task-forcën për dhunën gjatë fushatës

Sot në orën 15:00 do të zhvillohet mbledhja e tretë e task-forcës e drejtuar nga zv/kryeministrja Ledina Mandija. Mbledhja do të zhvillohet per rastet e dhunës gjatë fushatës elektorale si dhe për aktivizimin e elementëve kriminale. Kjo mbledhje bëhet pas shqetësimeve të ngritura nga s

No Pic available
  • 2017-06-20

Mblidhet Task Forca, pritet shqyrtimi i rasteve të dhunës në fushatë

Zëvendëskryeministrja Ledina Mandia ka thirrur sot mbledhjen e tretë të Task Forcës. Kjo mbledhje do të zhvillohet për disa raste të dhunës deri në këtë fazë të fushatës elektorale, si dhe për aktivizimin e elementëve kriminalë. Kjo mbledhje bëhet pas shqetësimeve të ngritura ng

No Pic available
  • 2017-06-15

Rama: Ja si kryebashkiaku i LSI në Delvinë ka kapur administratën

Nga qyteti i Sarandës, kyreministri Rama ka sjellë shembullin e kryebashkiakut të Delvinës  Rigels Balili, i cili ka kapur të gjithë administratën. Rama lexoi letrën që një qytetar nga Delvina ia kishte dhënë kryeministrit, ku rendiste të gjithë punonjësit që kishin lidhje me kr

Partneri i Jonida Shehut, është një emër i televizionit dhe spektakleve
  • 2017-06-12

Partneri i Jonida Shehut, është një emër i televizionit dhe spektakleve

Jonida Shehu, është tashmë mama e një vajze, Kristalit, megjithatë me partnerin nuk ka dashur të shfaqet kurrë publikisht, ose e ka bërë pa u kuptuar. Megjithatë, dje, Blitz.al publikoi disa foto nga prapaskena e koncertit të përurimit të sheshit Skëndërbej, ku, sipas Blitz.al Jonid

Fushata, kallëzohen Fadil Nasufi dhe kreu i Hipotekës në Berat
  • 2017-06-11

Fushata, kallëzohen Fadil Nasufi dhe kreu i Hipotekës në Berat

Ministri i Drejtësisë, Gazment Bardhi, ka kallëzuar sot në prokurori kandidatin për deputet të Qarkut Berat, Fadil Nasufi dhe Regjistruesin e Zyrës Vendore të Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme, Ledian Shehu nën akuzën e korrupsionit aktiv në zgjedhje si dhe përdorimin e funksioni

No Pic available
  • 2017-06-10

Zgjedhjet, kallëzohet kandidati Nasufi dhe kreu i Zyrës së Pronave Berat

Ministri i Drejtësisë z.Gazment Bardhi, ka kallëzuar sot në prokurori kandidatin për deputet të Qarkut Berat z. Fadil Nasufi dhe Regjistruesin e Zyrës Vendore të Regjistrimit të Pasurive të Paluajtshme z. Ledian Shehu nën akuzën e korrupsionit aktiv në zgjedhje si dhe përdorimin e funk