Rezultate te kerkimit per termin: +Shekulli

Meta: total 1000 / total_found 13031 / time 0.006 / keyword[0] shekulli / docs[0] 13031 / hits[0] 15411 /
No Pic available
  • 2017-06-22

Rama, kavajsve: 1 për Bashkinë, 2 për Shqipërinë. X lëruani Lulit, Titit e Benit

Kryeministri Edi Rama apeloi sërish sot për bashkim të votës për PS në 25 qershor. Duke folur në mitingun përmbyllës në Kavajë, Rama tha se duke u bashkuar të majtë dhe të djathtë me 25 qershor pas katër vitesh të gjithë ju do të thoni: Nuk kishim parë gjë akoma! Shefi i qeveris

SI MUND TË DALIN ZGJEDHJET
  • 2017-06-21

SI MUND TË DALIN ZGJEDHJET

Ylli Polovina Rezultatin numerik do ta japë verifikimi konkret votë më votë, kurse sondazhet paraprakë, të dështuar së fundi që prej ballafaqimeve presidenciale në SHBA dhe ato të Brexit në Britaninë e Madhe, ndihmojnë të paktën për të kuptuar një lloj stresimi të opinionit publi

No Pic available
  • 2017-06-21

Rama sulmon LSI: Porti i Durrësit peng, punësime në këmbim të përqindjes

Kryeministri Edi Rama ka përshkallëzuar akuzat ndaj LSI me të cilën qeverisi për katër vite. Në mitingun përmbyllës të fushatës në Durrës, Rama denoncoi punësimet në Portin e Durrësit, që siç tha ai është kthyer në monopol të tre familjeve. Kreu i socialistëve tha se me 25 qer

No Pic available
  • 2017-06-21

Rama: Në 44 muaj vendosëm themelet, tani të ngremë shtetin

Kryeministri Edi Rama pasditen e kësaj të mërkure ka mbyllur fushatën  në qytetin e Durrësit. Ai kërkoi që shqiptarët të votojnë Partinë Socialiste që reformat e nisura të vazhdojnë më tej, ndonëse këto 44 muaj është bërë mjaftueshëm. Pa diskutim, në këto 44 muaj kemi bër

Rama në Fier: Keqardhje për shpërfytyrimin e gjuhës nga LSI
  • 2017-06-20

Rama në Fier: Keqardhje për shpërfytyrimin e gjuhës nga LSI

Kryeministri Edi Rama zhvilloi mbrëmjen e sotme takimin përmbyllës elektoral në Fier, prej nga shprehu keqardhjen për atë që e cilësoi shpërfytyrim të gjuhës të atyre që ishin aleatë për 4 vjet me Partinë Socialiste, LSI. Rama u shpreh krenar për reformat e ndërmarra nga koalicioni

Rama: Keqardhje që aleatët kanë dalë nga binarët, i votuan reformat për tepsinë
  • 2017-06-20

Rama: Keqardhje që aleatët kanë dalë nga binarët, i votuan reformat për tepsinë

Kryeministri Edi Rama zhvilloi pasditen e sotme mitingun përmbyllës në Elbasan ku kërkoi edhe një herë votën masive të shqiptarëve pavarësisht bindeje partiake, në mënyrë që siç tha në 4-vjeçarin e ardhshëm ekonomia të rritet mbi 5 për qind. Nëse marrim më 25 qershor besimin e

No Pic available
  • 2017-06-20

Padia e LSI-se ne prokurori, Rama: I kam mbyllur veshet

Kur kanë mbetur edhe 4 ditë fushatë per Zgjedhjet e 25 Qershorit Kryeministri dhe Kryetari i PS Edi Rama vjen sot në Tonight Ilva Tare ne Ora News. Rama përgjigjet për padinë e LSI-së në prokurori: ” I kam mbyllur veshët sepse ndihem shumë i sekëlldisur kur shoh aleatët tanë jan