Rezultate te kerkimit per termin: +Shekulli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.476Z

TË FALEMINDERIT... SHEKULLI!

  Prej kohësh, që kur linde ti “SHEKULLI” (dhe pate një “lindje të vështirë” sepse linde në një vit të mbrapshtë të fund shekullit të vjetër, por historik) dhe ende pa u “ngritur në këmbë”, nise një rrugë të mbarë: rrugën e mbrojtjes të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.430Z

Shekulli zemeron Arvizun

Gazeta Shekulli kish dale sot/dje me nje titull kureshtar Ambasada Amerikane nderpret marredheniet me gazeten Shekulli dhe poshte ishte shenuar nje WTF Ky akronim ka plot kuptime ne gjuhen angleze por me siguri drejtoret e Shekulli-t kane pasur ne mendje akronimin jo fort gazetaresk What The Fuck i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.869Z

Si ju duket "Shekulli"?

  Kur 6 vjet më parë Shekulli nisi të editonte një rubrikë të letrave nga lexuesit, ishin shumë ata që mendonin se kjo ishte e kotë, madje ishte një atavizëm i shtypit komunist, një lloj kthimi prapa, etj. Historia e gazetës këto vite dëshmoi të kundërtën. Ndaj mendoj se s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.031Z

Shekulli i shqiptarëve

Nga Jakup Krasniqi   Nga shekujt e shumtë të ekzistencës shqiptare, të cilëve nuk u dihet fillimi, tepër pak vite i përkasin mëvetësisë së tyre. Ka të dhëna të rëndësishme që shqiptarët e sotëm i lidhin me njërin nga popujt më të vjetër të hapësirave mesdhetare, të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.407Z

Shekulli zemëron Arvizu-në

Nga Mustafa Nano Gazeta Shekulli kish dalë sot me një titull kureshtar: Ambasada Amerikane ndërpret marrëdhëniet me gazetën Shekulli (!); dhe poshtë ishte shënuar një WTF?!? Ky akronim ka plot kuptime në gjuhën angleze, por me siguri drejtorët e Shekullit kanë pasur në mendje akroni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:07.781Z

"Shekulli" zbulon Topin

Gazeta "Shekulli", nje prej te perditshmeve qe u perfshi ne lojen e presidentit, me ka ardhur apo s'me ka ardhur ftesa, eshte detyruar te beje nje reagim ndaj zyres se presidences duke ngritur pikepyetje mbi arsyet qe shtyne kete institucion ne kete genjeshter banale. "Shekulli" shpreh habi qe Presi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.387Z

Shekulli Online, më pranë lexuesit

Është një kohë ndryshimesh e progresi në redaksinë tonë. Nga data 15 prill gazeta Shekulli vjen te ju në një formë të re, më interaktive, me video, audio dhe LAJMIN E FUNDIT. Në një kohë kur informacioni është kthyer në pronën më të çmuar për gjithsecilin, ne jemi p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama