Rezultate te kerkimit per termin: +Shembull

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.638Z

Shembull për gjithçka

Nuk ka dyshim se qëllimi i nxitjes që të jesh shembull i demokracisë nuk ka të bëjë aspak me demokracinë, por është pjesë e përpjekjes për të nënshtruar plotësisht shoqërinë tonë, nënshtrim të cilin do ta bësh madje me dëshirë, vullnet dhe përkushtim, e mbi të gjitha dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.858Z

Mediu Politika shembull nga Kavaja

Mediu Politika shembull nga Kavaja E diel 24 Mars 2013 1348 p styletext-align justify p Mediu Politika shembull nga KavajaNe prag te fushates zgjedhjeve te qershorit Kryetari  i Partise Republikane Fatmir Mediu eshte takuar me banore te Kavajes Duke e cilesuar qytetin pa pronar pol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.502Z

Balotelli, shembull i keq

Drejtori i Manchester Cityt, Brian Marwood ka theksuar se sulmuesi Mario Balotelli nuk paraqet shembull të mirë, siç kërkohet nga një futbollist, anëtar i skuadrës kampion të Premierligës. Balotelli ka qenë i përfshirë në një numër të madh incidentesh në fushë dhe jashtë saj, pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:05.011Z

Gerrard, shembull për të rinjtë

Mesfushori i Liverpoolit, Suso ka lavdëruar kapitenin Steven Gerrard duke e përmendur si shembull për të rinjtë dhe shpreson të përcjell arritjet e 32 vjeçarit. Gerrard vazhdon të jetë një prej futbollistëve kryesor të skuadrës nga Anfield Road për të cilën paraqitet nga mosha 14 vj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:51.973Z

Xavi, shembull që duhet të ndiqet

Sergio Busquets e ka shfaqur admirimin që ka për bashkëlojtarin me përvojë, Xavi Hernandez, për të cilin thotë se është shembull që duhet të ndiqet nga lojtarët tjerë. “Ai është një lojtar jashtëzakonisht i rëndësishëm, me një të kaluar të pasur. Ai është një shembull

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.960Z

Sejdiu: Zgjedhjet, shembull i pjekurise politike

Presidenti i Kosoves, Fatmir Sejdiu u ka bere thirrje subjekteve politike te Kosoves qe te tregohen te pergjegjshme gjate fushates dhe procesit elektoral te 15 nentorit, ne menyre qe ai te jene shembull i pjekurise politike. Deklaraten e tij Sejdiu e beri gjate ceremonise se nenshkrimit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.747Z

Xavi: Abidal, shembull për njerëzimin

Xavi ka lavdëruar bashkëlojtarin e tij Eric Abidal për rikthimin në fushë pas rikuperimit nga sëmundja e kancerit. Mbrojtësi francez iu nënshtrua një operacioni në mars pasi kishte tumor nga mëlçi, por arriti të rikuperohet shpejt d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama