Rezultate te kerkimit per termin: +Shendetesise

Meta: total 1000 / total_found 4765 / time 0.002 / keyword[0] shendetesise / docs[0] 4765 / hits[0] 8579 /
Policja niset në Turqi, biseda e Lleshajt me nënën e saj (Video)
  • 2018-11-24

Policja niset në Turqi, biseda e Lleshajt me nënën e saj (Video)

Kryeministri Edi Rama ka postuar një video në faqen e tij në “Facebook”, ku tregon takimin e shkurtër mes ministrit të Brendshëm dhe nënës së Ina Nukës, para se efektivja të nisej për mjekim të specializuar në Turqi. Bëhu e fortë sepse ajo na ka bërë neve të gjithëve

Shkodër, arrestohen mjekë dhe farmacistë për shpërdorim detyre
  • 2018-09-20

Shkodër, arrestohen mjekë dhe farmacistë për shpërdorim detyre

Mjekët e Spitalit të Shkodrës (Foto ilustruese) Prokuroria e Shkodrës, pas një hetimi disa mujor ka dërguar për gjykim 9 mjek dhe drejtues të spitalit të Shkodrës, dhe kërkon që të pezullohen nga detyra. Sipas Prokurorisë ata në kundër shtim me detyrën e tyre i kanë kërkuar Minist

No Pic available
  • 2018-09-08

Shehu ngre alarmin: Fostoksina po vret si në luftë

Deputeti demokrat Tritan Shehu, me anë të një postimi në Facebook ngre alarmin në lidhje me vrasjet me fostoksinë në Shqipëri. Sipas Shehut, në vitin 2017 numri i vdekjeve me këtë substancë shkon në 52 raste vetëm në QSUT. Postimi i Shehut Ndersa Fostoxina po vret si ne lufte, instit

Tritan Shehu reagon pas apelit së mësueses me tumor për Ramën
  • 2018-01-14

Tritan Shehu reagon pas apelit së mësueses me tumor për Ramën

Deputeti i Partisë Demokratike për qarkun e Gjirokastrës, Tritan Shehu ka reaguar ashpër lidhur pas fjalimit para Ramës ku një mësuese nga Rrësheni i kërkonte ndihmë kryeministrit, pasi ishte e sëmurë me tumor. Në një status në faqen e tij të Facebook-ut Shehu bën përgjegjës për

No Pic available
  • 2017-09-13

LSI cakton deputetët për komisionet parlamentare

LSI cakton deputetët për komisionet parlamentare Edmond Haxhinasto dhe Përparim Spahiu, Gledion Rehovica në komisionin e Ekonomisë  Nasip Naço në komisionin e Ligjeve Endrit Brahimllari pjesë e komisionit të Sigurisë Lefter Koka, Robert Bitri, Agron Çela dhe Edmond Panariti në Komis

No Pic available
  • 2017-08-27

Berisha komenton ministrat e qeverisë së Noriegës e mesazhin pas Ruçit

Ish kryeministri Sali Berisha nuk mund të mos rrinte pa komentuar kabinetin e ri qeveritar por dhe emërimin e Gramoz Ruçit në postin e krytarit të Parlamentit. Postimi i pare  Qeveria e Norieges si lukuni e tepsise, bije e krimit, vjedhjes dhe kleptokracise! Te dashur miq, Noriega sot njof

No Pic available
  • 2017-07-31

Mjekët dënojnë sulmin ndaj kirurgut Grizha kërkojnë masa nga shteti

Bluzat e bardha të Shkodrës reaguan njëzëri ndaj dhunës së ushtruar në vendin e detyrës mbi mjekun kirurg Besmir Grizha. Nga mjediset e spitalit rajonal, vetë titullari Përparim Çela në emër të mjekëve shprehu indinjaten për dhunën e përsëritur gjate orarit të punës. Duke denonc