Rezultate te kerkimit per termin: +Sheq

Total: 333
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.305Z

Rruget skandal ne Fier ujerat e zeza pushtojne lagjen Sheq i Madh

Banorëve të lagjes “Sheq i Madh” në qytetin e Fierit u është bërë e padurueshme jetesa për shkak të këtyre rrugëve. Ne te gjithë rrugët ujerat e zeza kane dale në sipërfaqe. Banoret i jane drejtuar disa here bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.261Z

Grabitje me arme zjarri dhe me maska ne Sheq te Fierit

Nje grabitje me arme ka ndodhur gjate oreve te nates ne Sheq te Fierit. Sipas policise locale, dy persona te cilet jane prangosur, kane grabitur me arme nje person qe po udhëtonte me motorr. Pasi i kërkuan të ndalojë nën kërcënimin e armës i kanë marr&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.671Z

PD sheq dorë nga hetimi parlamentar i serverit të Tatimeve

Gjithçka pezull deri në zbardhjen e vendimit Vendimet e Kushtetueses - Gjatë këtyre 6 muajve, Gjykata Kushtetuese ka rrëzuar tri vendime të mazhorancës, duke i dhënë të drejtë opozitës në ankimimet e saj Komisionet hetimore - Në rast se miratohet, ky do të jetë komisioni i dytë he

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.306Z

Rrugët, skandal në Fier - ujërat e zeza pushtojnë lagjen “Sheq i Madh”

11-03-2013 / Gazeta 55 Kryebashkiaku i Fierit Baftjar Zeqo, duarlidhur kur duhet bërë diçkaKryebashkiakut të Fierit  Baftjar Zeqo po I del situate jashtë kontrollit. Nuk është vetëm lumi Gjanica që I pa pastruar dhe thelluar nga Bashkia Fier

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.563Z

Fier Kater grabites ne pranga

Kater persona jane arrestuar dhe nje tjeter eshte shpallur ne kerkim per grabitje me arme. Operacioni Rrepet e Greshices i forcave te Policise se Fierit ka vene ne pranga Ismail Brakajn 24 vjec banues ne fshatin Sheq-Musalalaj Flogert Merkajn 22 vjec banues ne fshatin Vreshtas Armando Lalajn 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.371Z

Fier, katër në pranga për grabitje me armë

Katër persona janë arrestuar dhe një tjetër është shpallur në kërkim nga policia e Fierit për grabitje me armë. Ismail Brakaj, 24 vjeç, banues në fshatin Sheq-Musalalaj; Flogert Merkaj, 22 vjeç, banues në fshatin Vreshtas; Armando Lalaj, 28 vjeç, banues në Fier; dhe Albert Brakaj, 27

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.056Z

Toka afër plazhit të Semanit, mollë sherri mes banorëve

Një pjesë e banorëve kanë në dorë tapitë, ndërsa fshati tjetër ka tokat në përdorim dhe nuk ka asnjë dokument që e vërteton këtë gjë FIER Rreth 55 ha tokë bujqësore kanë futur në një konflikt disavjeçar dy fshatra të komunës Seman në rrethin Fier. Bëhet fjalë për f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama