Rezultate te kerkimit per termin: +Sheraton

Total: 1279
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.813Z

FOTO LAJM: Fazlliç në Sheraton. Po Shkëlzeni?

Share Damir Fazlliç është parë sot në Sheraton në Tiranë. I shoqëruar me roje të shumtë dhe me një çantë të mbushur më shumë se normale, ai doli nga hoteli për të hipur në makinën e tij. Shkëlzeni nuk ishte me të. Ky është vërtet lajm.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.692Z

“Taçi Oil” blen 100 milionë euro “Sheraton”

 Për herë të parë një kompani shqiptare do të ketë në administrimin e saj një prej hoteleve më të njohur. Kompania “Taçi Oil” ka përfunduar blerjen e 100 për qind të aksioneve të hotel “Sheraton” në Tiranë. Në një prononcim për gazetën “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:55.060Z

Plas në Sheraton! Sherr masiv mes dasmorëve (VIDEO)

Dy nuse panë se si dita e tyre speciale u shkatërrua kur të ftuarit në dasmë u përfshinë në një sherr masiv, pasi kishin konsumuar mirë alkool. Sherri ndodhi në hotel Sheraton në Filadelfia, SHBA. Xhaxhai 57 vjeçar i njërës prej nuseve gjeti vdekjen, si pasojë e një a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.075Z

Dalin në dritë të tjera detaje nga grabitja para Sheraton

Mësohen të tjera detaje nga grabitja e 180 mijë dollarëve ditën e sotme në Tiranë, pranë hotel "Sheraton". Personi i grabitur nuk është një kampist por një punonjës i kambistit Roland Manushi. Sipas "Panorama", ky i fundit e kishte dërguar punonjësin S.H. që të tërhiqte

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.122Z

11 vjet Sheraton Tirana, festë madhështore me miqtë e partnerët

Tiranë- 11 vjet më parë Hotel Sheraton erdhi në Shqipëri duke ofruar një realitet të ri. Sot 11 vjet më pas, Sheraton është një pikë referimi për të gjithë në Tiranë. Ndaj edhe këtë përvjetor, Sheraton bëri bashkë në një pritje, personalite të larta të jetës politike, ekon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.867Z

Kaloni ndërrimin e viteve në Hotel Sheraton

Hotel Sheraton Tirana ka përgatitur një festë speciale për klientët e tij për të kaluar sa më këndshëm festat e fundvitit. Ndërsa mbrëmja artistike është në dorën e Elton Dedës, Eneda Tarifës dhe miqëve të tyre, ku të gjithë do të gjejnë veten me muzikën që preferojnë. Ele

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.150Z

Aksion në rast zjarri në “Sheraton”

Skenari i rënies së një zjarri dhe evakuimi i qytetarëve në një institucion publik apo në hotele është testuar në ambjentet e hotel “Sheraton” në Tiranë. Në këtë mënyrë forcat zjarrfikëse t&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama