Rezultate te kerkimit per termin: +Sheratoni

Meta: total 71 / total_found 71 / time 0.000 / keyword[0] sheratoni / docs[0] 71 / hits[0] 79 /
No Pic available
  • 2016-09-04

Mbi horrorin Tiranë Durrës e kthim

Nga Artan Fuga Unë nuk mendoj se ajo është një autostradë sikurse shpesh ca e titullojnë. E mo more rrugën e Ndroqit apo autostradën? Ajo është poaq autostradë, sa rruga e Ndroqit është rrugë nacionale. Kjo e fundit më shumë i ngjan rrugëve andej nga Siria e bombarduar sepse nuk mun

Mbi horrorin Tirane- Durres e kthim
  • 2016-09-04

Mbi horrorin Tirane- Durres e kthim

Transmetuar me 04092016 - 0949 Ne autostraden i thencin hyjne pula ujq qener burra me bicikleta ta presin rrugen lloj lloj zetoresh qe se nga mbijne aty autobote qe dalin nga dreqi i mallkuar vetura te vjetra Per te mos thene per per

No Pic available
  • 2016-08-16

Basorelievi i Qemalit?! Le të kujtojmë pak Dajtin dhe Piramidën

Nga Ermir Hoxha  Nuk kishte si të ndodhte ndryshe: Partia Demokratike iu përvesh Ramës edhe për çështjen e basorelievit të fasadës së Qemal Stafës, me një gjetje krahasuese, siç ishte ajo me ISIS-in që shkatërroi Palmirën historike. Sipas PD-së, të njëjtën gjë bëri dhe Rama

Prezantohet projekti për
  • 2016-04-30

Prezantohet projekti për "Arenën Kombëtare"

Fjala e Kryeministrit Edi Rama në mbledhjen e radhës së Këshillit Kombëtar të Territorit, gjatë së cilës u prezantua projekti për Stadiumin Kombëtar: Kjo është një mbledhje e radhës e Këshillit Kombëtar të territorit, i cili sipas ligjit, zhvillon mbledhje të mbyllura ose në ras

Grabitja te Sheratoni, nën hetim dy punonjësit e sigurisë
  • 2016-04-29

Grabitja te Sheratoni, nën hetim dy punonjësit e sigurisë

Hetim edhe për dy punonjësit e agjencisë së këmbimit valutor, së cilës iu vodhën dy ditë më parë 180 mijë dollarë në dalje të "Hotel Sheraton" nga dy persona, që më pas u larguan me motor. Burimet pranë grupit hetimor kanë konfirmuar për "Panorama.al" se po hetohen të gjitha

Kulla tek stadiumi, një tekë e çmendur. Ndërtimi i Arenës në atë vend, budallallëk urban
  • 2016-04-29

Kulla tek stadiumi, një tekë e çmendur. Ndërtimi i Arenës në atë vend, budallallëk urban

Artan Fuga thotë se ndërtimi i Arenës Kombëtare ku është stadium Qemal Stafa, është një budallalëk urban. Sipas tij, stadium duhet të ndërtohet në periferi. Ndërkohë, ndërtimin e kullës ai e cilëson një çmenduri. “Stadiumi kombëtar i futbollit??? Për mua nuk është th

Mos lëviz se ti hodha trutë në erë, si u grabitën 180 mijë dollarët te Sheratoni
  • 2016-04-28

Mos lëviz se ti hodha trutë në erë, si u grabitën 180 mijë dollarët te Sheratoni

Ndryshe nga sa deklaroi policia, grabitësit e 180 mijë dollarëve ishin me maska. Në kokë kishin vënë një çorape të zezë tregon punonjësi i sigurisë, që mendon se i vunë një pistoletë në pjesën e pasme duke e kërcënuar. Besnik Xheka, i cili ishte bashkë me arkëtarin Sajmir H