Rezultate te kerkimit per termin: +Sheratonit

Meta: total 66 / total_found 66 / time 0.000 / keyword[0] sheratonit / docs[0] 66 / hits[0] 77 /
No Pic available
  • 2016-07-06

Plani i qeverisë për Parkun e Liqenit: Parkingje, klube, fusha sporti dhe një kullë

Një projekt i papublikuar më parë dhe i siguruar nga BIRN përmes një kërkese për të drejtë informimi zbulon se qeveria aktuale ka ndër mend të kryejë një pafundësi ndërhyrjesh në parkun e madh të Tiranës. Autor: Gjergj Erebara | BIRN | Tiranë Parku i Liqenit. Foto:

No Pic available
  • 2016-05-12

DISA PYETJE ME BETON PËR ERION VELIAJN

ELJAN TANINI Erion, isha bashkë me shokët e mi sipër kokës tënde kur po protestoje dje në Gjykatën Administrative të Apelit. Besoj se e solli rastësia që të jetë një ish-ministri Mjedisi. Të them të drejtën, më pëlqen që po del në rrugë për këtë qytet me parqe betoni. Unë b

Sulmuan kambistin vellezerit dyshohen edhe per grabitjen e 180 mije eurove
  • 2016-05-02

Sulmuan kambistin vellezerit dyshohen edhe per grabitjen e 180 mije eurove

Albert Gjonpalaj Dy vellezerit e arrestuar dje te akuzuar se para dy muajsh tentuan te grabisin nje kambist dyshohen edhe per grabitjen e 180 mije eurove disa dite me pare para Sheratonit ne Tiranebr br Te dyshuarit jane Marian e Albert Gjonpalaj 21 e 20 vjec te cilet u ndaluan

No Pic available
  • 2016-05-02

Me 5 mijë vetë në Bulevard e rrëzonim Edi Ramën

Ish-kryeministri Sali Berisha u shpreh gjatë një interviste për Abc News se me 5-10 mijë vetë në Bulevard e rrëzonte kreun e qeverisë aktuale nga pushteti. Berisha tha se kaq njerëz mjaftonin për ta rrëzuar Ramën nga pushtetit. INTERVISTA Z.Berisha që pas thirrjes që keni bërë në nj

Sali Berisha: Me 5 mijë vetë në bulevard, e rrëzoj Edi Ramën
  • 2016-05-02

Sali Berisha: Me 5 mijë vetë në bulevard, e rrëzoj Edi Ramën

Sali Berisha ka postuar të plotë intervistën e tij të dhënë për ABC News, ku bënte thirrje për grusht shteti. Ai thotë se me 5 apo 10 mijë vetë në bulevard, mund ta rrëzojë Ramën. Por, sipas Berishës, PD nuk e ndjek në idetë e tij. Më poshtë intervista e plotë: Z.Berisha që

Hetimet/ Dy vëllezërit që sulmuan kambistin, dyshohen edhe për grabitjen e 180 mijë USD
  • 2016-05-02

Hetimet/ Dy vëllezërit që sulmuan kambistin, dyshohen edhe për grabitjen e 180 mijë USD

Dy vëllezërit e arrestuar dje të akuzuar se para dy muajsh tentuan të grabisin një kambist, dyshohen edhe për grabitjen e 180 mijë eurove, disa ditë më parë para Sheratonit, në Tiranë. Të dyshuarit janë Marian e Albert Gjonpalaj, 21 e 20 vjeç, të cilët u ndaluan pas hetimeve disa

Prezantohet projekti për
  • 2016-04-30

Prezantohet projekti për "Arenën Kombëtare"

Fjala e Kryeministrit Edi Rama në mbledhjen e radhës së Këshillit Kombëtar të Territorit, gjatë së cilës u prezantua projekti për Stadiumin Kombëtar: Kjo është një mbledhje e radhës e Këshillit Kombëtar të territorit, i cili sipas ligjit, zhvillon mbledhje të mbyllura ose në ras