Rezultate te kerkimit per termin: +Sherbimi

Total: 3832
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.620Z

Sherbimi i dializes tek privati

brbrA eshte permiresuar sherbimi i dializes pas dhenies me koncesion Sot 65 e ketij sherbimi ofrohet nga privati dhe 35 ne spitalet publike Sherbimi i hemodializes per dhjete vjet do te menaxhohet nga koncensionari  Diavita shpk pjese e saj edhe spitali Amerikan Aktualisht ne vendin tone jane 95

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.489Z

Vendimet, si lindi sherbimi sekret

Sherbimi Informativ Shteteror feston sot 95-vjetorin e krijimit. Dokumentet e 1912-s dhe sfidat e inteligjences perballe terrorizmit dhe krimit te organizuar “Te organizohet nji sherbim i mshefte per viset te shkeluna te Shqipnis”. Me kete fjali ka marre jete 95 vjet me pare sherbimi sekret i sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.847Z

Shalsi Sherbimi shendetesor po grabitet qellimisht

Partia Socialiste ka vijuar serish akuzat per korrupsion ndaj ministrit te shendetesise Petrit Vasili. Ne nje konference per shtyp deputeti i PS-se Eduard Shalsi theksoi se sherbimi shendetesor po demtohet qellimisht nga ministri i shendetesie. Sherbimi shendetesor po demtohet qellimisht pranda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.226Z

Sherbimi Informativ kerkoi me shume leke

Buxheti Sherbimi Informativ Shteteror kerkoi me shume leke nga buxheti i shtetit ne shtator te ketij viti. Drejtori i SHISH-it Bahri Shaqiri vazhdimisht ka kerkuar rritje te buxhetit ne Komisionin Parlamentar te Sigurise. Sipas Shaqirit investimet qe jane bere per mjetet ne perdorim te SHISH-it si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.236Z

Sherbimi 3G ne duart e Vodafone

Kompania e telefonise celulare Vodafone do te jete njekohesisht edhe ofruesja e vetme e sherbimit 3G apo sic njihet ndryshe gjenerata e trete e tele komunikacionit me te cilin behet i mundur transferimi i videove ne kohe reale. Pas konkurimit te zhvilluar per ofrimin e ketij sherbimi Vodafone ka fit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.615Z

Sherbimi Gjeologjik: Te behemi pjese e KRT-ve

Tragjedia e Gjirokastres erdhi si pasoje e shkeputjes se dherave nga nderhyrja e njeriut dhe nga mungesa e masave te marra per shmangien e problemeve. Ky eshte konkluzioni qe ka nxjerre Sherbimi Gjeologjik Shqiptar, pas inspektimeve ne vendin e ngjarjes. Drejtori i ketij sherbimi, Adil Neziraj, perm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.058Z

Greqi rinis sherbimi postar

Rinis sherbimi postar ne Greqi pas perfundimit te bllokimit te tij prej 48 ore nga ana e autoriteteve greke pas zbulimit te nje disa pakove-bombe adresuar ne nje sere kancelarish europiane. Pakot bombe ishin adresuar ndaj ambasadave perendimore ne Athine si dhe ndaj disa qeverive europian

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama