Rezultate te kerkimit per termin: +Sherefedin +Shehu

Total: 1340
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.217Z

Sherefedin Shehu leter dibraneve

brbrNderkohe edhe kandidati i opozites per kryetar te bashkise Diber Sherefedin Shehu e ka justifikuar humbjen me presionin qe sipas tij eshte ushtruar mbi votuesit Ne nje leter publike shehu falenderon te gjithe ata qe e perkrahen ne fushate dhe qe i dhane voten ne 11 shtator Ai veren se shume njer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.314Z

Zgjedhjet në Dibër, Sherefedin Shehu kandidati i PD

Deputeti Sherefedin Shehu  është kandidati më të cilin përfaqësohet Partia Demokratike në zgjedhjet për kreun e Bashkisë e Dibrës. Mësohet se zgjedhjet do të zhvillohen në datën 11 shtator. Vendimi për kandidimin e Shehut është marrë mbrëmjen e sotme në një mbledhje të krye

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.288Z

Sherefedin Shehu, kandidati i Partisë Demokratike për Bashkinë e Dibrës

Sherefedin Shehu do të jetë kandidati i Partisë Demokratike për zgjedhjet në bashkinë Dibër, që do të mbahen më 11 shtator. Lajmi bëhet me dije nga burime brenda Partisë Demokratike. Sherefdin Shehu ka mbajtur postin e zëvendësministrit të Ekonomisë, ndërsa aktualisht është depute

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.197Z

Sherefedin Shehu, projeksioni i dibranëve

Vetëm tre ditë i ndajnë dibranët nga shansi luksoz për ta çliruar veten, të ardhmen e tyre dhe të fëmijëve të tyre nga ai peng njëvjeçar, ngërçi e abuzimi prej interesave dhe monopoleve. Këtë shans atyre ua krijoi parasëgjithash Partia Demokratike dhe koalicioni opozitar që ajo k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.313Z

Sherefedin Shehu merr mbështetje brenda opozitës, por del bashkëpunëtor i Soros-it

Sherefedin Shehu ka marrë mbështetje nga opozita, për të qenë kandidat i PD-së në Bashkinë e Dibrës. Republikanët dhe disa parti të tjera opozitare, kanë shprehur pëlqimin e tyre për këtë kandidaturë. Por, Altin Goxhaj, që zbulon gjithë bashkëpunëtorët e Soros-it në Shqipë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.300Z

PD: Sherefedin Shehu ka fituar bindshëm besimin e dibranëve

Shtabi elektoral i kandidatit të djathtë për kryetar bashkie ka shpallur fitoren e Sherefedin Shehut. Në një dekalratë për mediat pas përfundimit të procesit të votimit, zëdhënësja Irini Shehu tha se Sherefedin Shehu ka fituar bindshëm besimin e dibranëve dhe është kryebashkiaku i a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.089Z

VIDEO/ Guxo afrohu, guxo, kandidati i PD, Sherefedin Shehu kërcënon policin në Dibër

Sherefedin Shehun duket se nuk e mbajnë më nervat. Kandidati demokrat për Bashkinë e Dibrës është konfrontuar me një polic, duke e kërcënuar atë. Kandidati i djathtë, Sherefedin Shehu i bërtet dhe kërcënon policin, Guxo afrohu, guxo. Polici ka kërkuar lirimin e rrugës, pra ka qen

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama