Rezultate te kerkimit per termin: +Sherefedin +Shehu

Meta: total 1000 / total_found 1353 / time 0.001 / keyword[0] sherefedin / docs[0] 1428 / hits[0] 2258 / keyword[1] shehu / docs[1] 10736 / hits[1] 23096 /
Kush mbeti jashtë rrethit të Bashës në zgjedhjet e PD-së (EMRAT)
  • 2019-01-21

Kush mbeti jashtë rrethit të Bashës në zgjedhjet e PD-së (EMRAT)

Partia më e madhe opozitare në vend ka përmbyllur në fundjavë procesin e riorganizimit me zgjedhjen e kryesisë së re dhe të drejtuesve të departamenteve. Përveç disa konfirmimeve, në radhët e PD-së ka pasur edhe të zhgënjyer, si rasti i deputetit Ervin salianji, i cili mbeti jashtë

Ja si po pastrohen paratë në Shqipëri, nëpërmjet koncesioneve dhe ndërtimit
  • 2019-01-19

Ja si po pastrohen paratë në Shqipëri, nëpërmjet koncesioneve dhe ndërtimit

Rritja ekonomike ne vitin 2019 do të jetë më e ulët. Mungesa e investimeve të mëdha dhe e një klime të përshtatshme për rritjen e investimeve të brendshme dhe thithjen e investimeve të huaja do të ndikojnë në uljen e rritjes ekonomike në nivelin 3.7% në vitin 2019, tha Sherefedin Sh

No Pic available
  • 2017-10-04

Platforma për ringritjen e PD, kush janë kritikët e Bashës që nuk e kanë firmosur ende

  TIRANË- Pak minuta më parë kritikët e Lulzim Bashës brenda partisë më të madhe opozitare publikuan një dokument të quajtur platformë politike që synon sipas tyre, të ringrejë PD-në. Ndonëse dokumentin e kanë firmosur deri më tani 63 anëtarë të Partisë Demokra

Emrat/ Kritikët e Bashës nisin lëvizjen për ringritjen e PD-së. Kush ka firmosur
  • 2017-10-03

Emrat/ Kritikët e Bashës nisin lëvizjen për ringritjen e PD-së. Kush ka firmosur

Kritikët e kreut të PD-së dhe ish-deputeti i PD-së Astrit Patozi dhe kritikë të tjerë të Lulzim Bashës kanë shpallur sot një platformë politike që synon ri ngritjen e partisë më të madhe opozitare PLATFORMA POLITIKE E LËVIZJES PËR RINGRITJEN E PD Të ndërgjegjshëm për peshën e

Emrat/ Platforma për ringritjen e PD-së, kush janë kritikët që nuk iu bashkuan
  • 2017-10-03

Emrat/ Platforma për ringritjen e PD-së, kush janë kritikët që nuk iu bashkuan

Ish-deputeti i PD-së Astrit Patozi dhe kritikë të tjerë të Lulzim Bashës kanë shpallur sot një platformë politike që synon ringritjen e partisë më të madhe opozitare. Por ajo që bie në sy në lidhje me platformën e propozimeve është fakti se ka nga ata kritikë që nuk e kanë fir

No Pic available
  • 2017-10-03

Shpallet platforma për ringritjen e PD-së, lista me nënshkruesit

Një grup i madh ish-funksionarësh të lartë të Partisë Demokratike kanë prezantuar sot një platformë politike për ringritjen e PD-së. Sipas deklaratës, platforma i jep zgjidhje krizës dhe e kthen me shpejtësi PD-në në rolin që i takon. Synimi i saj është që, përmes zgjedhjeve të

No Pic available
  • 2017-09-06

Ish-deputeti demokrat jep alarmin: Në PD po instalohet sistemi i PS, Basha në gjurmët e Ramës

Ish-deputeti demokrat Sherefedin Shehu jep alarmin se Partia Demokratike po kthehet si Partia Socialiste, ku Lulzim Basha sipas tij po ecën në gjurmët e Edi Ramës duke eliminuar demokracinë e brendshme. STATUSI I PLOTË I SHEREFEDIN SHEHUT Kur Ne Nuk Bëjme Zgjedhje Në Parti Dhe Në Qeveri,