Rezultate te kerkimit per termin: +Sherefedinit

Meta: total 18 / total_found 18 / time 0.000 / keyword[0] sherefedinit / docs[0] 18 / hits[0] 21 /
DEBATET E PLOTA/ Mos më bëj si trim mua, dil përjashta dhe ta tregoj unë (çfarë nuk u dëgjua në Kuvend)
  • 2016-09-16

DEBATET E PLOTA/ Mos më bëj si trim mua, dil përjashta dhe ta tregoj unë (çfarë nuk u dëgjua në Kuvend)

Seanca e djeshme parlamentare ka qenë një shfaqje e ulët e opozitës, e cila ka gjetur pretekste për të shkaktuar tension, çka disa herë solli ndërprerjen e seancës. Fjala e kryeministrit i cili kujtoi filmin hollivudian War Dogs-Qentë e Luftës, ndërtuar mbi historinë e Gërdecit, ka

No Pic available
  • 2016-09-15

Gjiknuri: PD kërkoi ndihmë nga njerëzit e Shukriut në Dibër

Ministri i Ekonomisë, Damian Gjiknuri sqaroi nga salla e Kuvendit se pse humbi Partia Demokratike zgjedhjet në Dibër. Koordinatori i Partisë Socialiste për qytetin verilindor, Gjiknuri akuzoi opozitën se bashkëpunoi madje edhe me njerëz të ish-kryebashkiakut Shukri Xhelili, i shkarkuar nga

O po ziiii, oiii, oiii moj opozitë!
  • 2016-09-14

O po ziiii, oiii, oiii moj opozitë!

Nga Bledi Mane-Public Enemy fb.com/bledi.mane instagram.com/bledimane Kerkon ta mallkosh nje bashkesi, nje race, nje komb? Thuaja shkoqur dhe shqeto fare: Të lëntë Zoti pa doktore, pa mesues, pa police dhe pa opozite! Ne vazhdokemi te mallkohemi pa fund e pa krye. Edhe sikur shejtanin apo djal

No Pic available
  • 2016-09-13

Krushqit e humbjes në Dibër

Nga Rexhep Shahu Ju, që qartësisht për interesat tuaja të shumëllojshme, të karrierës, të biznesit etj etj., u ngritët nga Tirana dhe nga vende të tjera dhe shkuat në Dibër pa ju thirrë askush, që shkuat me hypë si gjeli majë plehut, gjasme për të ndihmuar Sherefedin Shehun, por n

No Pic available
  • 2016-09-10

Besnik Mustafaj: Rama, një arrogant burracak, Berisha zhvlerëson veten, Meta vepron pas kuintave

Koha për të mësuar rikthimin e Besnik Mustafajt në politikë është fushata e zgjedhjeve të 2017-s. Deri atëherë, i duhet të zgjidhë dy dilema jo të vogla. Profilet e Berishës, Bashës, Ramës e Metës dhe çfarë do ti sugjeronte kreut të PD-së për koalicionin e mundshëm me Ilir Met

No Pic available
  • 2016-09-09

ASHE mbyll fushatën në Dibër, Rama: Dibra nuk më ka braktisur

Në mitingun përmbyllës të ASHE-së në prag të zgjedhjeve në Dibër, kryeministri Edi Rama deklaroi se dibranët, të dielën, duhet të vazhdojnë rrugën e Rilindjes. Nuk e prisja që ky shesh të ishte kaq i mbushur dhe entuziast, por jam i bindur se PD-ja do thotë që sheshi ishte bosh dh

E majta mbyll fushtën në Dibër/ Rama: Jeni para zgjedhjes mes një kandidati nga halli dhe një tjetri që është për ju
  • 2016-09-09

E majta mbyll fushtën në Dibër/ Rama: Jeni para zgjedhjes mes një kandidati nga halli dhe një tjetri që është për ju

Në mitingun përmbyllës të ASHE-së në prag të zgjedhjeve në Dibër, kryeministri Edi Rama deklaroi se dibranët, të dielën, duhet të vazhdojnë rrugën e Rilindjes. Nuk e prisja që ky shesh të ishte kaq i mbushur dhe entuziast, por jam i bindur se PD-ja do thotë që sheshi ishte bosh