Rezultate te kerkimit per termin: +Sherr

Meta: total 1000 / total_found 7200 / time 0.003 / keyword[0] sherr / docs[0] 7200 / hits[0] 8889 /
Sherr në studion e Zhejit/ Aktori  Gazetarit: Mos më ndërprit, të betohem do të
  • 2019-04-05

Sherr në studion e Zhejit/ Aktori Gazetarit: Mos më ndërprit, të betohem do të

Aktori Laert Vasili, ka debatuar ashpër me gazetarin Gentian Gaba në studion e 360 Gradë, ndërsa e ka paralajmëruar se nëse e ndërpret do ti kthehet ashpër. Vasili ndërsa ironizoi me drejtuesin e emisionit Artur Zheji, lidhur me termin sondazh, iu kthye ashpër Gabës. Mos më ndërprit, se

Sherr pas Laçi-Tirana, Laska e ndjek me BMW deri në Tiranë dhe godet Halilin
  • 2019-04-04

Sherr pas Laçi-Tirana, Laska e ndjek me BMW deri në Tiranë dhe godet Halilin

Grushtet dhe shkelmat që pasuan sfidën Tirana-Laçi fundjavën e shkuar në kampionat, duket se e kanë ftohur tej mase raportin midis dy ekipeve që nuk janë shquar për hasmëri mes tyre. Ditën e sotme, në Kurbin kryeqytetasit u mundën me rezultatin 2-0 por ia dolën të kualifikohen në gjy

Dhuna në ndeshjen me Laçin, FSHF-ja burgos Tiranën
  • 2019-04-01

Dhuna në ndeshjen me Laçin, FSHF-ja burgos Tiranën

Komisioni i Disiplinës në Federatën Shqiptare të Futbollit ka publikuar vendimet e marra për shkeljet dhe parregullsitë e konstatuara në fundjavën e shkuar në futbollin shqiptar. Në vendimin e publikuar pak minuta më parë, skuadra që është prekur më shumë është Tirana. Bardheblut

Konflikt për pronën në Dibër, prangoset 33-vjeçari
  • 2019-03-29

Konflikt për pronën në Dibër, prangoset 33-vjeçari

Një sherr për motive pronësie ka bërë që një person të mbetet i plagosur, ndërsa një tjetër të vihet në pranga. Shërbimet e Komisariatit të Policisë Dibër, kanë marrë njoftim se në njësinë administrative Muhurr pasditen e kësaj të enjteje, po ndodhte një konflikt mes dy pers

Thikë në fytyrë 21-vjeçarit, sherr mes të rinjve në Tiranë (Detaje)
  • 2019-03-28

Thikë në fytyrë 21-vjeçarit, sherr mes të rinjve në Tiranë (Detaje)

Disa të rinj janë përfshirë në një konflikt me thika pasditen e sotme në Tiranë, ku një person ka mbetur i plagosur. Ngjarja ka ndodhur në Institut, ndërsa i plagosur ka mbetur personi i identifikuar si Olsi Meraj, 21 vjeç. Meraj po stërvitej së bashku me shokun e tij, Kevin Gega, kur

Itali/ Sherr mes shqiptarëve për një grua, kaçavidë kokës biznesmenit
  • 2019-03-25

Itali/ Sherr mes shqiptarëve për një grua, kaçavidë kokës biznesmenit

Një sherr midis dy shqiptarësh në Itali ka lënë të plagosur një biznesmen ndërtimi. Motivi i sherrit midis dy burrave ka qenë një femër. Konflikti mes tyre ka ndodhur pasditen e djeshme në komunën Pratola Peligna, ku 48-vjeçari goditi me kaçavidë biznesmenin 50-vjeçar. Emrat e dy pe

Bandat e adoleshentëve shkrehin armët, një 11-vjeçare mes 4 të plagosurve
  • 2019-03-25

Bandat e adoleshentëve shkrehin armët, një 11-vjeçare mes 4 të plagosurve

Një sherr mes bandave të adoleshentëve në një park në Mitcham të Londrës ka përfunduar me plagosjen edhe të një vajze 11-vjeçare e një gruaje. Një dëshmitar tregon: Parku ka një mini-palestër, fushë futbolli dhe kështu me radhë shumë familje atje ishin duke shijuar diellin. Në