Rezultate te kerkimit per termin: +Sheshi +Sknderbej

Meta: total 39 / total_found 39 / time 0.000 / keyword[0] sheshi / docs[0] 7139 / hits[0] 10890 / keyword[1] sknderbej / docs[1] 89 / hits[1] 171 /
No Pic available
  • 2010-08-14

Parkimi në Tiranë, nga e hëna me pagesë

Zonat e prcaktuara pr t ln makinn, kundrejt 100 lekve pr do or Pr her t par n kryeqytet do t nis zbatimi i nj projekti pilot pr parkimin e automjeteve. T gjith kryeqytetasit t cilt kan nj automjet dhe do ta parkojn at n nj nga zonat pilot, duke nisur nga dita e hn u duhet t paguajn. Tarifa e vendosu

No Pic available
  • 2010-07-30

Bashkia nis të fitojë lekë me Dëshmorët e Kombit

Parkimi, me 1 mijë lekë të vjetra ora Duke filluar nga mesi i muajit gusht e n vazhdim, parkimi i makins n kryeqytet nga bulevardi “Dshmort e Kombit” e deri te stadiumi “Qemal Stafa” do t kushtoj 100 lek ora. Sistemi i pagess aplikohet nga Bashkia e Tira

No Pic available
  • 2010-07-20

Fadromat prishin shatërvanin më të vjetër të Tiranës

Me logjikn e doktor Adhamudhit, personazhit t komedis politike-shoqrore t ajupit, ka vepruar n vitin 2010 edhe Instituti i Monumenteve t Kulturs pr nj objekt, pjes e lists s monumenteve q ruajn kulturn e vendit ton, q prej vitit 2000. Bhet fjal pr shatrvanin n rrugn "Murat Toptani", m i vj

No Pic available
  • 2010-06-28

Trafiku, qytetarët: Rama na e ka sjellë në majë të hundës

Kryeqyteti shqiptar vazhdon t prjetoj tashm prej afro tre muajsh kaosin e krijuar nga qarkullimi i automjevete pr shkak t punimeve n sheshin "Sknderbej". Edhe pse sezoni veror ka nisur dhe shumica e qytetarve i jan drejtuar bregdetit, trafiku n Tiran sht po i njjti. Me qindra makina n pje

No Pic available
  • 2010-06-22

Bllokime të reja, punimet shtrihen te Banka e Shqipërisë

Gjat fundjavs Tirans i jan bllokuar edhe disa hapsira t tjera. Rehabilitimi i sheshit “Sknderbej” ka shtrir punimet prball Banks s Shqipris, duke bllokuar kshtu t gjith sheshin. Zona e punimeve sht e rrethuar e gjitha me tel, ndrsa jan vendosur edhe disa shenja q tre

No Pic available
  • 2010-06-09

Policia: Bllokimi i qendrës ka cënuar rëndë trafikun në Tiranë

Bllokimi i sheshit “Sknderbej” ka cnuar rnd situatn e trafikut rrugor n qytetin e Tirans, gj e cila sht evidentuar gjat gjith ktyre ditve, ku si pasoj e devijimeve t trafikut, shum kryqzime dhe rrug kan marr nj ngarkes tej normave dhe t paprballueshme nga shrbimet e policis. Ky shqetsim

No Pic available
  • 2010-05-29

Bllokimi i rrugëve, Tirana mbërthehet sërish nga kaosi

Mbyllja e kalimit në Rrugën e Kavajës dhe atë të Durrësit duket se po shkakton një ngërç në qarkullimin e automjeteve, që po reflektohet edhe në akset e tjera rrugore Kaos dhe trafik i rnduar n t gjitha rrugt e kryeqytetit. Kjo sht panorama e rrugve kryesore t Tirans g