Rezultate te kerkimit per termin: +Sheshin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.869Z

Berisha:Rama të reflektojë për sheshin

Kryeministri Sali Berisha i bëri thirrje kryebashkiakut Edi Rama që të reflektojë për sheshin "Skënderbej" në të kundërt qeveria do të ndërhyjë. Në një konferencë për shtyp kreu i qeverisë theksoi se sheshi "Skënderbej" nuk mund të ndërtohet sipas planit të o

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.872Z

Berisha: Marrëveshje për sheshin "Skënderbej"

Gjëja e fundit që ne duam të ndërmarrim është ndërprerja e punimeve në sheshin "Skënderbej". Me këtë shprehje kryeministri Sali Berisha tentoi prapë të arrijë një marrëveshje me bashkinë e Tiranës për sheshin "Skënderbej". Në një konferencë shtypi ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.885Z

Konkursi per sheshin

Tradicionalja e thurur me modernen. Keto do te jene elementet kryesore qe do ta kthejne sheshin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:35.964Z

Nis protesta ne sheshin Skenderbej

Ka nisur ne sheshin “Skenderbej” protesta e organizuar nga disa forca politike dhe grupime te ndryshme mes te cilave edhe Partia Socialiste. Drejtues te protestes, politikane, krere te sindikatave, perfaqesues te organizatave, qytetare te thjeshte po mbajne fjalimet e tyre per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.338Z

Clinton në sheshin Tahrir

Nga Express më 16 mars 2011 në ora 15:30 Sekretarja amerikane e shtetit, Hillary Clinton, ka shëtitur në Sheshin Tahrir në Kajro, që ishte qendra e kryengritjes popullore, nga e cila u përmbys regjimi i liderit autokrat në Egjipt, Hosni Mubarak. “Shtetet e Bashkuara qëndrojnë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.453Z

Berisha: Do asfaltoj sheshin “Skënderbej”

zirina llambroTë dy kampet pranojnë se Sheshi "Skënderbej" është në gjendje të mjer-ueshme. Ndërsa asgjë nuk po bëhet për t'i dhënë një fytyrë të re, ky shesh është kthyer sërish në mollën e sherrit mes Qeverisë dhe Bashkisë së Tiranës. Dje, në mbledhjen e Këshil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.645Z

Egjipt protesta ne sheshin Tahrir

Egjipt protesta ne sheshin Tahrir E premte 25 Janar 2013 1227 p Egjipt protesta ne sheshin TahrirNe diten e perkujtimit te 2-vjetorit te rrezimit te presidentit autoritar Hosni Mubarak sheshi Tahrir ne kryeqytetin egjiptian Kajro kthehet serish ne arene perleshjesh Policia eshte perplasur m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama