Rezultate te kerkimit per termin: +Sheshit

Meta: total 1000 / total_found 6549 / time 0.003 / keyword[0] sheshit / docs[0] 6549 / hits[0] 9733 /
No Pic available
  • 2017-06-24

Parkingu nëntokësor nesër falas për myslimanët

Me rastin e Fiter Bajramit, nesër nga ora 5-7 në mëngjes, parkingu nëntokësor tek sheshi “Skënderbej” do të jetë falas për besimtarët myslimanë të cilët do të kenë mundësinë të falen aty. Bashkia e Tiranës njoftimi për vendimin si dhe masat që në bashkëpunim me Kom

No Pic available
  • 2017-06-24

Fiter Bajrami, besimtarët do të falen për herë të parë në sheshin e ri Skënderbej

Veliaj: Bashkia ka marrë të gjitha masat; Parkingu nëntokësor falas për besimtarët myslimanë nga ora 5-7 në mëngjes Për herë të parë, me rastin e Fiter Bajramit, sheshi Skënderbej do të shërbejë si një hapësirë dinjitoze për besimtarët myslimanë të cilët nesër do të kenë

Top Story, Veliaj: Bashkëpunim fantastik me LSI-në dhe Metën
  • 2017-06-21

Top Story, Veliaj: Bashkëpunim fantastik me LSI-në dhe Metën

Para dy vjetësh, Erion Veliaj u fut në Bashkinë e Tiranës si kryetar i saj. Nga ai moment, Veliaj ka qenë shpesh herë në studion e Top Story. Hera e fundit ka qenë 6 muaj më parë dhe që nga ai moment ka qenë shumë e vështirë të realizosh një emision me Erion Veliajn në studio. Arsy

Veliaj përuron parkimin e dytë nëntokësor publik në Bulevardin e Ri
  • 2017-06-21

Veliaj përuron parkimin e dytë nëntokësor publik në Bulevardin e Ri

Pas parkimit te sheshi Skënderbej, Tiranës i është shtuar edhe një tjetër parkim publik nëntokësor te Bulevardi i Ri, i cili përveçse si një arterie kryesore e kryeqytetit, ofron edhe mundësi parkimi për qytetarët. Parkimi nëntokësor do ti shërbejë si atyre që vijnë në Tiranë

No Pic available
  • 2017-06-20

Nuk lejoi LSI të bënte miting në shesh, Mandija kërkon hetim për Dritan Lelin

Zv/kryeministrja Ledina Mandija ka kërkuar nga Prokuroria që të hetojë kryebashkiakun e Vlorës, Dritan Leli për mos dhënien në përdorim të sheshit. Sipas Mandjas, Leli ka shpëdoruar detyrën duke mos lejuar LSI të zhvillojë mitingun në sheshin përpara pallatit të sportit Fl

No Pic available
  • 2017-06-20

Paditen dy kryebashkiakë. Shpërdoruan detyrën në fushatë zgjedhore

Dy kryetarë bashkishë janë paditur në prokurori për akuzën e shpërdorimit të detyrës, “Pengim i subjekteve zgjedhore” dhe kanosje. Në Vlorë  Zv/kryeministrja Ledina Mandija ka kërkuar nga Prokuroria që të hetojë kryebashkiakun e Vlorës, Dritan Leli për mos dhë

No Pic available
  • 2017-06-18

Gati parkimi nëntokësor për 320 makina në Bulevardin e Ri

Tiranës do ti shtohet një parkim i ri nëntokësor i cili do të rrisë kapacitetet në qendër të qytetit. Pas Sheshit Skënderbej, edhe në Bulevardin e  Ri do të ketë një parkim modern nëntokësor për 320 automjete. Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, ka postuar videon nga p