Rezultate te kerkimit per termin: +Shijon

Total: 2333
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.493Z

VIDEO/ Femra shijon pamjen e detit, por

Kjo video e publikuar në rrjetet sociale ka shkaktuar shumë të qeshura. Një femër ruse në Sochi po filmonte veten dhe pamjen pas saj. Por një dallgë ia prishi krejt pamjen…

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.089Z

Sarkozy shijon jetën post presidenciale (FOTO)

Koha kur ishte president nuk e lejonte që të ushtronte fisa prej pasioneve të tij, për shkak të angazhimeve të shumta. Por, tashmë ish-presidenti francez, Nicola Sarkozy, ka mjaft kohë për tja kushtuar vetes. Ditën e djeshme ai është fotografuar në Costa Azzura duke bër�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.682Z

FOTOT/ Emily Ratajkowski po shijon në maksimum jetën parisiene

Që kur shkeli në Paris ajo ka bërë shumë parisienë që të kthejnë kokën pas për ta parë. Modelja e njohur Emily Ratajkowski ndodhet në kryeqytetin francez, ndërsa është e angazhuar në Javën e Modës së Parisit. Ajo i drejtoi nga vetja të gjithë aparatet fotografike ndërsa ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.718Z

FOTOT/ Alessandra Ambrosio, shijon specialitetet kineze, akrep të pjekur

Ajo ka një agjendë mjaft të ngjeshur, duke qenë se aktualisht po promovon markën Victoria Secret në Kinë. Megjithatë, Alessandra Ambrosio ka gjetur pak kohë për tu njohur me jetën e përditshme të njerëzve, madje edhe të shijojë pjata speciale lokale ndërsa ndodhet në Çengdu, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.049Z

Ja si e shijon Devis Xherahu

var fbShare url httpvizionplusalja-si-e-shijon-devis-xherahusize smallbrbrKengetari me origjine nga Korca qe karrieren e tij muzikore e filloi ne Greqi eshte nje nga artistet me ne ze ne Shqiperi Muzika e shoqeron gjate gjithe kohes por kengetari eshte fanatik i interpretimit live Gjate gjithe kohe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.331Z

Heynckes e shijon kualifikimin

Trajneri i Bayern Munichut, Jupp Heynckes, po e shijon kualifikimin në të tetën e finales së Ligës së Kampionëve, një xhiro pa përfunduar faza e grupeve. Bavarezët e mposhtën Villarrealin 3:1 të martën për të ecur përpara. “Ishte e rëndësishme që ta siguronim kualifikimin par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.612Z

Bar Refaeli shijon pushimet single

Modelja izraelite, Bar Refaeli duket se ka hedhur pas krahëve ndarjen nga biznesmeni Adi Ezra dhe po shijon ditët e saj single. Ajo shpesh ka deklaruar se vendi ku ndihet më mirë është deti dhe këtë ajo e vërteton nga fotot që ka postuar në Facebook ku duket më e lumtur se kurrë.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama