Rezultate te kerkimit per termin: +Shikoni

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.587Z

FOTOT/ Harrojini protestat, shikoni Emilyn

E hëna ka filluar me protesta në Tiranë. Por, Emily Scott, modelja dhe DJ 32-vjeçare britanike na relakson me këto foto. Ajo ka vendosur të pozojë komplet nudo.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.162Z

FOTOT/ Shikoni imazhet më spektakolare nën ujë

Fotografi francez, Gabriel Barathieu, është fituesi i këtij viti në kategorinë Fotografia më e mirë nën ujë. Fotoja që dokumenton jetën nënujore pranë ishullit Mayotte është shkrepur pranë bregut juglindor të Afrikës. Pjesë e albumi të tij janë edhe shkrepje të tjera, të c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.192Z

Video/ Shikoni ndryshimin mes Tiranës dhe Kamzës

Hyrja kryesore që lidh veriun e Shqipërisë me Tiranën ka marrë tashmë një pamje të re. Një muaj pas nisjes së punimeve, Bashkia e Tiranës ka përfunduar investimin e munguar prej 15 vjetësh për pajisjen e gjithë këtij aksi të rëndësishëm me ndriçim dhe barriera mbrojtëse.  

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.074Z

Ja, shikoni, i kam harruar mbathjet (FOTO)

Share Coco Austin poston rregullisht diçka për fansat e saj në Twitter. Ndërsa po xhironte për serialin Ligj dhe rend, ajo shkroi se kishte harruar mbathjet në shtëpi dhe nuk kthehej dot ti merrte. Dhe si për të provuar se ato që ka thënë janë të vërteta, ajo p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.558Z

Lady Gaga me mustaqe! Nuk e besoni? Shikoni fotot!

Diva Lady Gaga mbërriti ditën e djeshme në promovimin e albumit të saj ARTPOP jo femërore. Vetullat e saj njësoj si flokët ishin të verdha , pothuajse të padukshme. Por ajo e cila tërhoqi vëmendjen ishin mustaqet Salvador Dali, që ajo kishte vënë. Gjithnjë ka arritur të goda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.131Z

Foto/ Shikoni superjahtin me 20 metra pishinë

Një koncept i ri për ndërtimin e jahteve të jep përshtypjen e një anije udhëtimesh, por nuk ofron asgjë përveçse luksit për t'u ndjerë njësh me detin. Një "gropë" parashikohet të jetë në jahtin gjigant prej 100 metrash të gjatë, ajo do lejojë pronarin dhe vizitorët e tjerë q

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama