Rezultate te kerkimit per termin: +Shikoni

Meta: total 1000 / total_found 23365 / time 0.010 / keyword[0] shikoni / docs[0] 23365 / hits[0] 37396 /
Top Story, kompania pirate ANFAB ushtron aktivitet të paligjshëm në Korçë
  • 2019-04-10

Top Story, kompania pirate ANFAB ushtron aktivitet të paligjshëm në Korçë

Top Story udhëtoi në fshatin Podgorie të rrethit të Korçës. Këtu është edhe qendra, prej nga shpërndan sinjalin kabllori piratues ANFAB. Ai është i shtrirë në disa fshatra të tjera, që i përmbledh Njësia Administrative Vreshtas. Hapi i parë që Top Story bëri në këtë rast, ish

Exchange në Tiranë grabit qytetarin, policia: Skemi çbëjmë, ajo goca (VIDEO)
  • 2019-04-08

Exchange në Tiranë grabit qytetarin, policia: Skemi çbëjmë, ajo goca (VIDEO)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në Facebook denoncimin e një qytetari, i cili ka mbetur i pakënaqur nga shërbimi në një pikë të këmbimit valutor, ku i kanë mbajtur komision një shifër të konsiderueshme parash. Për 1100 paund të këmbyera me lek, qytetari është detyruar t

PD përgatitet për zgjedhje, Basha: Kandidatët do ti zgjedhim online, si në BE!
  • 2019-04-05

PD përgatitet për zgjedhje, Basha: Kandidatët do ti zgjedhim online, si në BE!

Në takimin që zhvilloi me studentët në Korpusin Universitar të Tiranës, kryedmeokrati Lulzim Basha e përqendroi fjalën e tij tek hapja e Partisë Demokratike dhe integrimi e promovimi i të rinjve në strukturat drejtuese të saj. Unë jam i vendosur ta demokratizoj dhe modernizoj PD dhe pë

Polici në Lushnjë kapet duke vjedhur në lokal (Video)
  • 2019-04-04

Polici në Lushnjë kapet duke vjedhur në lokal (Video)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar sot në Facebook, një video ku sipas tij, duket një polic që merr në ambientet e jashtme të lokalit një ndriçues. Referuar qytetarit dixhital që e ka shpërndarë videon, bëhet fjalë për një polic patrulle në qytetin e Lushnjës. Postimi i Beris

11 rregulla revolucionare për të jetuar më shumë
  • 2019-04-02

11 rregulla revolucionare për të jetuar më shumë

Ja disa rregulla që mund tju ndihmojnë të jetoni më gjatë në librin e fundit nga D. Argus, fiziolog dhe onkolog. Një libër, ai i Agusit, i cili revolucionon disa standarde shëndetësore; titulluar: Një udhëzues i shkurtër për një jetë të gjatë dhe përmban disa këshilla, disa pak t

No Pic available
  • 2019-04-01

Integrimi/ BE ka mbyllur derën për 5 vitet e ardhshme, Barley: Shqipëria duhet të

Dy partitë e mëdha gjermane kanë  bërë të njohur programet e tyre zgjedhore. Sa i përket Ballkanit Perëndimor që të dyja partitë janë të mendimit se ai e ka vendin në BE, kur ti ketë plotësuar kushtet e duhura. Por ato kanë qëndrime të ndryshme, sa i përket shpejtësisë së int

Atentati në Shkodër/ Artan Hoxha: Kriminelët të përfshirë në fushata elektorale, Ademi e kërcënuar
  • 2019-03-30

Atentati në Shkodër/ Artan Hoxha: Kriminelët të përfshirë në fushata elektorale, Ademi e kërcënuar

Shkodra u trondit ditën e sotme nga një tjetër ngjarje kriminale. Dy vëllezër, Astrit dhe Ibrahim Bilali, 59 dhe 61 vjeç, u ekzekutuan me breshëri plumbash kur po dilnin nga banesa e tyre në lagjen Kiras. Autorët e atentatit të dyfishtë në Shkodër nuk janë identifikuar ende, por dysho