Rezultate te kerkimit per termin: +Shinat

Total: 1768
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.589Z

Tregu mbi shinat e trenit

Tregu mbi shinat e trenit E diel 14 Prill 2013 1311 Tregu mbi shinat e trenit Tregu i improvizuar ne vendin e quajtur Kryqezimi i Cerrikut ne periferi te Elbasanit rrezikon seriozisht si jeten e tregtareve ambulante ashtu edhe te bleresve Sapo degjojne sirenen ato largohen nga shinat per tu r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.887Z

Lezhë, treni del nga shinat

Treni i mallrave Durres - Shkoder ka dale nga shinat ne fshatin Spiten te Lezhes. Policia beri te ditur se nga dalja e trenit nga shinat nuk ka patur te lenduar, pasi edhe shpejtesia e levizjes se tij ka qene e vogel. Ne kete segment hekurudhor vazhdimisht ka patur dalje te trenit n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.263Z

Durres-Elbasan del lokomotiva nga shinat

brbrAmortizimi i hekurudhave ne vend ka bere qe mengjesin e kesaj te diele treni i linjes Durres-Elbasan te dale nga shinat Behet fjale per trenin e mallrave qe transportonte skrap drejt uzinave te shkrirjes se metaleve ne Elbasan Dalja nga shinat e vagonit ka ndodhur prane ures se dajlanit ne Durr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.820Z

Egjipt treni del nga shinat

Një tren doli nga shinat në jug të kryeqytetit egjiptian, Kajros, duke shkaktuar të paktën 15 të plagosur, disa prej të cilëve në gjendje të rëndë. Disa udhëtarë deklaruan se panë flakë, ndërsa dëshmi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.215Z

Treni Tirane-Shkoder del nga shinat

Nje tren pasagjeresh i cili udhetonte ne drejtimin Shkoder - Tirane vetem kater kilometer larg Lezhes dhe pikerisht ne afersi te fshatit Balldren, ka dale nga shinat pasditen e djeshme. Menjehere ne vendngjarje kane mberritur uniformat blu dhe po sipas ketyre te fundit mesohet se nga dal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.549Z

Durres treni del nga shinat

brbrNje tren mallrash i linjes Durres-Elbasan ka dale nga shinat mengjesin e se henes ne zonen e shkembit te Kavajes Fatmiresisht nuk ka patur te lenduar ne njerez Dalja e trenit nga shinat ka shkaktuar vetem demtimin e trasese duke cuar ne pezullim te perkohshem te levizjeve ne hekurudhe deri ne r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.232Z

Treni i linjes Tirane-Vlore del nga shinat

Treni i linjës Tiranë-Vlorë doli nga shinat në stacionin hekurudhor të Gradishtes, në Lushnje. Ky është aksidenti i dytë brenda pak ditëve. Treni po levizste me 34 pasagjere kur lokomotiva doli nga shinat për shkak të amortizimit,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama