Rezultate te kerkimit per termin: +Shitsit

Meta: total 19 / total_found 19 / time 0.000 / keyword[0] shitsit / docs[0] 19 / hits[0] 23 /
Izet Haxhia: Fatos Klosin e filmuan duke bërë orgji në zyrë
  • 2016-08-09

Izet Haxhia: Fatos Klosin e filmuan duke bërë orgji në zyrë

Nga Izet Haxhia Degjova se kryespiuni Klosi na ishte tronditur nga rrefimi im per librin e De Villers, dhe kishte kerkuar të prononcohej vete në gazete duke bere mashtrimin e tij të radhes, por sot do ta prish gjumin prape o kryespiun i Meidanit. Profesor, po te drejtohem keshtu, si i pasionuar

No Pic available
  • 2014-01-28

Braçe: Midis emrave të zyrtarëve edhe ish-ministri Ksera

Deputeti i majtë Erjon Braçe, njëkohësisht edhe kryetar i Komisionit Parlamentar të Ekonomisë, ka zbuluar dje në faqen e tij të “Facebook”-ut një pjesë të emrave të zyrtarëve të lartë që kanë marrë pa të drejtë kredi si të pastrehë. Sipas Braçes, n listn e prgjiths

No Pic available
  • 2014-01-28

Ja zyrtarët që kanë përfituar kredi të buta për shtëpitë

Janë 145 zyrtarë të qeverisë së shkuar, që kanë marrë kredi të buta për të blerë banesa. Skandali është publikuar nga mazhoranca e re, e cila ka deklaruar se do të bëjë drejtësi për këtë abuzim. Ata thonë se dosjet e zyrtarëve janë të paplota dhe me shkelje. Në listë ë

No Pic available
  • 2010-09-02

Hapja e shkollave, probleme me shpërndarjen e librave

Dibr Shkak pr kto vonesa kan qen distributort e shprndarjes s teksteve shkollore Ndonse edhe pak dit na ndajn nga nisja e vitit t ri shkollor, problem shqetsues n rajonin e Dibrs mbetet ende shprndarja e librave shkollor pr nxnsit. Kshtu, nse n qendrat e rretheve si Peshkopi, Bulqiz dhe Burrel ka n

No Pic available
  • 2010-09-01

Nuk ndalet shtrenjtimi i produkteve ushqimore

Vzhgimi mimet e produkteve ushqimore po psojn rritje dita-dits. Madje, disa produkte kan ndryshuar mimin disa her vetm brenda nj muaji. Veza, q sht edhe produkti m i lir n treg, kushton 15 lek nga 13 lek q kushtonte nj jav m par. Po kshtu, nj litr vaj sot e blen me 220 lek, ndrkoh q para nj jave bl

No Pic available
  • 2010-08-29

Shitësit e bukës nuk e pranojnë rritjen e çmimit

Kundrshtojn vendimin e prodhuesve Ndryshe nga far kishin deklaruar prodhuesit e buks, mimi i ktij asortimenti t rndsishm nuk do t ndryshoj. Kjo “e mir” u ka ardhur konsumatorve t Rrethit t Fierit nga shitsit, t cilt kan paralizuar prodhuesit. Shitsit jan mbledhur dhe t organizuar kan th

No Pic available
  • 2010-08-25

Badminton

N Franc ka nisur kampionati botror i ktij sporti q po njeh nj shprthim t paimagjinueshm: 50 vende n gar dhe nj stadium prej 25 mij vendesh pr ndeshjet mes kampionve aziatik dhe sfidantve europian T gjith t mendur pr puplat q ecim me 300 n or. “Pas 20 vjetsh do t jet m popullor se futbolli&rdq