Rezultate te kerkimit per termin: +Shitje

Meta: total 1000 / total_found 10942 / time 0.005 / keyword[0] shitje / docs[0] 10942 / hits[0] 14248 /
No Pic available
  • 2016-10-20

Historia e dy shtëpive të Enver Hoxhës

Nga Kastriot Dervishi Sapo erdhi në pushtet, Enver Hoxha u vendos në hotel Dajti në Tiranë. Pak ditë më vonë i pëlqeu një shtëpi e ndërtuar në vitin 1942 nga një italiane, Velleda Lucia Costa. Në shtëpinë tjetër ngjitur me të (nga lindja) që i takonte pronarit Qemal Biçakçiu, u

Tahiri Ashpersim denimesh per trafikuesit e droges sa vite burg rrezikojne
  • 2016-10-20

Tahiri Ashpersim denimesh per trafikuesit e droges sa vite burg rrezikojne

Tirane 20 tetor 2016 NOAal- Ministri i Brendshem Saimir Tahiri propozon ashpersim denimesh ne Kodin Penal per gjithe kultivuesit poseduesit dhe trafikuesit e lendeve narkotikebr br Ne nje konference te posacme per mediat diten e sotme ai tha se do i propozoj qeverise qe ne Kodin Penal te sanksiono

5 kg droge gati per tu shitur dy te arrestuar ne Shkoder VIDEO
  • 2016-10-20

5 kg droge gati per tu shitur dy te arrestuar ne Shkoder VIDEO

Shkoder 20 tetor 2016 NOAal- Nje operacion i policise se Shkodres i koduar Kiras ka zbuluar 5 kilograme kanabis sativa duke vene ne pranga dy personabr br Gjate tij u arrestuan ne flagrance Edmir Demiraj 28 vjec dhe Avni Kucaj 30 vjec banues ne Shkoder si dhe u shpall ne kerkim dhe punohet per kap

Thante kanabis ne stan arrestohet nje person ne Gjirokaster
  • 2016-10-20

Thante kanabis ne stan arrestohet nje person ne Gjirokaster

Gjirokaster 20 tetor 2016 NOAal- Zbulohet lende narkotike ne nje fshat te Gjirokastres duke cuar ne arrestimin e nje personibr br Nazmi Graci 54 vjec banues ne fshatin Kolonje Gjirokaster u arrestua diten e djeshme pas informacioneve se dispononte lende narkotikebr br Nga efektivet e policise es

Shkodër, sekuestrohen 5 kg kanabis, 2 në pranga 1 në kërkim
  • 2016-10-20

Shkodër, sekuestrohen 5 kg kanabis, 2 në pranga 1 në kërkim

Policia në Shkodrës ka finalizuar operacionin antidrogë të koduar Kiras, në kuadër të të cilit është sekuestruar 5 kg lëndë narkotike e dyshuar narkotike kanabis sativa. Burime nga policia lokale bëjnë me dije se janë vënë në pranga shtetasit Edmir Demiraj, 28 vjeç, banues në Shk

Ishte në Tiranë, arrestohet sapo zbret nga avioni kapoja i Ndrangheta-s
  • 2016-10-20

Ishte në Tiranë, arrestohet sapo zbret nga avioni kapoja i Ndrangheta-s

Ka përfunduar në pranga sapo zbriti nga avioni në aeroportin e Barit, një nga kapot e Ndrangheta-s. Fabio Lopez, 38-vjeçari i akuzuar për vrasje të tipit mafioz, trafikim dhe shitje droge, po udhëtonte nga Tirana në Bari. Ai ishte shpallur në kërkim si pjesë e operacionit Six town ku u a

Tahiri Ashpersim denimesh per kultivuesit dhe trafikuesit e droges
  • 2016-10-20

Tahiri Ashpersim denimesh per kultivuesit dhe trafikuesit e droges

Tirane 20 tetor 2016 NOAal- Ministri i Brendshem Saimir Tahiri propozon ashpersim denimesh ne Kodin Penal per gjithe kultivuesit poseduesit dhe trafikuesit e lendeve narkotikebr br Ne nje konference te posacme per mediat diten e sotme ai tha se do i propozoj qeverise qe ne Kodin Penal te sanksiono