Rezultate te kerkimit per termin: +Shklqim +Mua

Meta: total 7 / total_found 7 / time 0.000 / keyword[0] shklqim / docs[0] 40 / hits[0] 54 / keyword[1] mua / docs[1] 54510 / hits[1] 85130 /
No Pic available
  • 2010-08-30

Shkëlqim Muça: Ky Skënderbe më kënaq

Trajneri Edhe nj njeri i prmbajtur si Shklqim Mua, duket se sht entuziazmuar nga ky Sknderbeu: “Lojtart ishin shum t tensionuar dhe kjo krijoi njfar ngri deri n shnimin e golit. Mendoj se duhet t jemi m t kujdesshm n momentin kur ishim 1-0. E rndsishme sht q fituam, por jam i knaqur edhe me l

No Pic available
  • 2010-08-29

Muça: Jo euforikë, ekipi ka nevojë për konsolidim

Sknderbeu Pas tri pikve t para n sezonin 2010-2011 t Kategoris Superiore, t cilat u morn n tavolin pas problemeve n sfidn me Besn, tashm Sknderbeu krkon fitoren n fush. Prball korarve, sot n fushn e lojs do t zbres Teuta, nj skuadr me mjaft element t rinj dhe q n letr duket si nj kundrshtar i leht.

No Pic available
  • 2010-08-20

Soza firmos me Skënderbeun, në Korçë presin Bylykbashin

Merkato Presidenti Agim Zeqo vazhdon prforcimin e skuadrs s teknikut Shklqim Mua Sknderbeu sht padyshim “mbreti” i merkatos verore n kampionatin shqiptar, n prag t sezonit 2010-2011. Drejtuesit e klubit korar vazhdojn t shpenzojn n merkato, duke afruar n skuadr disa prej elementve m t m

No Pic available
  • 2010-08-18

Mladen Brkiç zbarkon në radhët e Skënderbeut

Zyrtare Mladen Brki sht edhe blerja e fundit e Sknderbeut. Edhe pse ishte folur prej ditsh pr nj lvizje t till, ku lojtari kishte braktisur kampionatin grek t futbollit, ku kishte nnshkruar edhe nj kontrat me klubin Trikalla, pr t’u rikthyer n futbollin shqiptar, ai nuk ishte paraqitur zyrtar

No Pic available
  • 2010-08-15

Çmenduria, 198 lëvizje në Superiore

12 skuadrat elitare n Shqipri kan bler 105 lojtar, ndrsa 93 jan larguar Ashtu si ndodh n do ver, merkato e futbollistve n Shqipri vazhdon t jap shifra t “mendura”. Prpara startit t sezonit t ri, skuadrat ndryshojn me themele, duke regjistruar shifra rekord pr sa u takon afrimeve dhe larg

Beqiri-Dinamo vendoset brenda 72 orëve
  • 2010-01-12

Beqiri-Dinamo vendoset brenda 72 orëve

E ardhmja e Elvin Beqirit n lidhje me transferimin e mundshm te Dinamo duket se do t vendoset brenda 72 orve t ardhshme. Ky sht lajmi m i fundit n lidhje me tratativat mes ish-mbrojtsit t Vllaznis dhe klubit kryesues t tabels s klasifikimit n kampionatin shqiptar t futbollit. Futbollisti

Muça: Në Peqin do të jetë e vështirë
  • 2009-12-20

Muça: Në Peqin do të jetë e vështirë

Kampionati shqiptar duket se po kalon nj faz interesante, e cila pritet q shum shpejt t ndaj prfundimisht "shapin nga sheqeri". Dinamo sht shkputur plot 14 pik nga ndjeksi m i afrt, Besa, dhe 17 e 18 pik prkatsisht nga Apolonia e vendit t tret dhe Tirana e vendit t katrt. Pr mom