Rezultate te kerkimit per termin: +Shklqim +Selami

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] shklqim / docs[0] 39 / hits[0] 53 / keyword[1] selami / docs[1] 2423 / hits[1] 4667 /
No Pic available
  • 2010-05-15

Konvertimi, 346 personat që u janë njohur diplomat

Ministria e Arsimit dhe e Shkencës ka publikuar dje listën me 346 personat që u janë njohur diplomat e huaja në vendin tonë Ada Haxhiaj Agim Ymeri Aida Dama Alda ela Alketa Hila Altin Bici Altin Kuta Arbr Behari Argita Panajoti Ariol Rama Ariola Mbistrova Asead Ab