Rezultate te kerkimit per termin: +Shkak

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.747Z

Shkak i eksodit keqqeverisja

brbrMijera shqiptaret qe pergjate javeve te fundit po kerkojne azil ne vendet e Bashkimit Evropian kane vetem nje arsye ne gjykimin e partise me te madhe te opozites keqqeverisjenbr Fluksi i larte i azil kerkuesve vjen per shkak te gjendjes ekonomike dhe besoj se kjo kjo eshte e kuptueshme dhe si pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.102Z

Vetëvaret 16-vjeçari, shkak varfëria

KORÇË – Varfëria është bërë shkak që një 16-vjeçar nga rrethi i Korçës të ndërmarrë vendimin më fatal të jetës së tij, duke u vetëvarur. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Symiz të Rrethit të Korçës, ku Aleksandro Hysellari ka vendosur t’i japë fund jetës, duke u vet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.786Z

Policia Shkak u be erresira

Tragjedia Roberti Vilsoni Kasandra dhe Nertila perkatesisht 12 10 8 dhe 6 vjec u ndane nga jeta naten mes 10 dhe 11 nentorit. Sipas policise se Durresit mungesa e energjise u be shkak per ngjarjen tragjike. Ja cthuhet ne deklaraten zyrtare te policise Nga veprimet paraprake hetimore mendohet se shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.362Z

Punimet në rrugë, shkak aksidentesh

Problemet ne sinjalistiken rrugore, punimet ne akse të ndryshme, por edhe defekte e semaforëve ne jo pak raste janë kthyer ne burim aksidentesh. E tillë ishte përplasja mes dy automjeteve ne kryqëzimin e Vasil Shantos, dy dite me pare, ku avaria e një semafori për pak sa nuk shkaktoi viktim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.237Z

VIDEO/ Bllokohet trafiku për shkak tëvibratorëve!

Kjo video e xhiruar mëngjesin e tre ditëve më parë në Moskë tregon momentin kur makinat kanë ndaluar në mes të trafikut për shkak të vibratorëve. Një kuti vibratorësh ishte rrëzuar duke u përhapur në asfalt. Shoferët nuk kanë guxuar të kalojnë mbi to duke bërë radhë të g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.761Z

Dështon procesi, shkak, mungesa e avokatit

Ka dështuar edhe ditën e djeshme seanca e radhës në ngarkim të Emiliano Shullazit dhe Ervin Ferhatit. Shkak për këtë shtyrje është bërë mosparaqitja e avokatëve mbrojtës të të pandehurve, të cilët akuzohen për trafik ndërkombëtar narkotikesh. Seancën e djeshme pritej që Prokur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.666Z

Mësuesit pezullojnë mësimin, shkak mospagimi

16/12/2008  Liceu Artistik Prej ditësh dëgjojmë bojkote të mësimit për shkak të infrastrukturës së keqe në shkolla, ndërsa kësaj radhe janë mësuesit e Liceut Artistik në kryeqytet që kanë vendosur të bojkotojnë mësimin në këtë shkollë. Shkak për marrjen e këtij ve

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama