Rezultate te kerkimit per termin: +Shkaku

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.690Z

Shkaku i “arratisjes”

29/01/2005   Të afërmit e Mimoza Susajt, thonë se shkaku i vetëm i gjithë ngjarjes, janë problemet ekonomike të familjes. Sipas personave të afërt me të zhdukurën, familja e saj kishte vështirësi ekonomike. Të afërmit hedhin poshtë disa versione të hedhura në shtyp për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.484Z

Dhunohet biznesmeni në Elbasan, mister shkaku dhe autorët

Një biznesmen është dhunuar dhe plagosur ditën e sotme në Elbasan. Ai është Ylli Sala. Ende nuk dihet shkaku dhe autorët e kësaj ngjarje të rëndë. Policia ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.351Z

Shkaku dhe pasoja

Astrit LULUSHI (SHBA) Të gjitha ngjarjet janë të lidhura nga një fat i pazgjithshëm. Homeri thotë se fati është superior edhe ndaj Zeusit > Zotit, sepse as ky nuk mundi të parandalonte vdekjen e birit të vet Sarpedon, aleat i trojanëve, që u vra nga Patrokli, ngjarje që solli zhvillim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.292Z

Adoleshenti shqiptar vdes në rrugë në Itali, mister shkaku

Irdi Duda me origjinë shqiptare humbi jetën. Bëhet fjalë për 16-vjeçarin i cili vdiq në spitalin e Sanremos në Itali, pasi ra në tokë, rreth orës 20:20, teksa ndodhej në trotuar në rrugën Martiri della Libertà në Sanremo, raportojnë mediat lokale. Ai u mbështet te një skuter d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:24.214Z

Aksidentet, shkaku i shuarjes se rinise

Cdo 30 sekonda, nje njeri vdes ne aksident automobilistik diku ne bote. Ky eshte perfundimi i studimit te grupit nderkombetar Make Roads Safe, "Rruget te behen me te sigurta", synimi i te cilet eshte qe siguria ne rruge te behet perparesi ne mbare boten. Ne fund te marsit, Kombet e Bashkuara kane ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:41.962Z

PD: “Shkaku i indeksit, korrupsioni në bashki”

Autori i Lajmit: RedaksiaPartia Demokratike kundërshton reagimin e socialistëve lidhur me korrupsionin në Shqipëri. Zëdhënësja e selisë blu, Erla Mëhilli, pohoi dje se shkaku i kësaj rënieje në renditje është për shkak të abuzimeve të kryebashkiakut Edi Rama me ndërtimet. “Shkaku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.519Z

Turisti italian gjendet i vdekur në Golem. Shkaku? Viagra

Një turist italian është gjetur i pajetë ditën e sotme në zonën e plazhit në Golem. Nga të dhënat e para të policisë dyshohet se italiani ka gjetur vdekjen si pasojë e përdorimit të viagrës. Policia ka arritur në këtë përfundim pas gjetjes së stimuluesit seksual në ambientet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama