Rezultate te kerkimit per termin: +Shkalls

Meta: total 93 / total_found 93 / time 0.000 / keyword[0] shkalls / docs[0] 93 / hits[0] 107 /
Bledi Fevziu paditet nga familjarët për përvetësim pronësie me dokumente të falsifikuara
  • 2017-02-16

Bledi Fevziu paditet nga familjarët për përvetësim pronësie me dokumente të falsifikuara

TemA Analisti dhe moderatori Blendi Fevziu është paditur nga familjarët e tij për përvetësim të pasurisë dhe tjetërsim prone. Në një padi në Gjykatën e Shkallës së Parë, familjarët e Fevziut e akuzojnë se përmes dokumenteve të falsifikuara ka përvetësuar një sipërfaqe të

No Pic available
  • 2016-06-28

Vodhi plot 12 banesa në Tiranë, arrestohet 29 vjeçari, në kërkim shoku

Një vjedhje e kryer më 24 prill në Tiranë në Rrugën Dora Distria çoi në pranga një 29 vjeçar, mbi të cilin qëndrojnë edhe disa vjedhje të tjera të kryera gjatë këtij viti. Në kuadër të një operacioni të koduar Çelësi 2″, përfundoi në pranga shtetasi Gentjan Kala, banu

Çelësi 2/ Kamerat zbuluan hajdutin tjetër, seri vjedhjesh në banesat e Tiranës
  • 2016-06-28

Çelësi 2/ Kamerat zbuluan hajdutin tjetër, seri vjedhjesh në banesat e Tiranës

Policia e Tiranës ka arrestuar një tjetër autor të grabitjeve të banesave në Tiranë. Arrestimi i shtetasit Gentjan Kala, 29 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më parë për prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike u bë në kuadër të operacioni "Çelësi 2". Operacion që zbuloi nj

No Pic available
  • 2016-06-25

Arrestohet hajduti i banesave

Policia e Tiranës ka zbardhur disa vjedhje të ndodhura në kryeqytet në një periudhë kohë prej 3 muash. Në kuadër të operacionit të koduar çelsi është arrestuar 29-vjeçari Erind Kodra, ndërsa tre javë më parë është arrestuar edhe bashkëpunëtori i tij, Danjel Dushku. Ndalimi i t

Arrestohet tmerri i Tiranës, që kishte grabitur dhjetra shtëpi
  • 2016-06-25

Arrestohet tmerri i Tiranës, që kishte grabitur dhjetra shtëpi

Policia e Tiranës ka arrestuar një 29-vjeçar, që ka vjedhur dhjetra banesa në kryeqytet. Njoftimi i policisë:  Finalizohet operacioni “Çelësi”, zbardhen një sërë vjedhjesh Më datë 24.06.2016, Specialistët e Komisariatit të Policisë bënë të mundur kapjen e shtetasit

Çelsi/ Arrestohet hajduti i banesave, tmerri i kryeqytetasve. Ja vjedhjet
  • 2016-06-25

Çelsi/ Arrestohet hajduti i banesave, tmerri i kryeqytetasve. Ja vjedhjet

Pas hetimeve 3 mujore, policia e Tiranës ka prangosur një të ri, akuzuar për shumë raste vjedhjeje banesash. Shtetasi 29-vjeçar, Erind Kodra, u prangos në kuadër të operacionit koduar "çelsi", kurse tre javë më parë u arrestua bashkëpunëtori i tij, Danjel Dushku. Ndalimi i tij

No Pic available
  • 2010-09-01

Nënë Tereza dhe shqiptarët

Kur takon Nn Terezn, nuk mund t mos ndjesh inferioritetIndira Gandi N Shqipri u prkujtua 100-vjetori i lindjes s Nn Terezs, prkujtim q u zhvillua dhe n shum vende t bots. Vendet q kan njfar lidhje me t, si n gar me njri-tjetrin, u prpoqn t prvetsonin sa m shum prej meritave t saj. Shqipria, q i ka d