Rezultate te kerkimit per termin: +Shkall

Total: 7584
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.253Z

Koci: Gjykata e Shkallës së Dytë do ta anuloj aktgjykimin e Shkallës së Parë

Prokuroria e EULEX-it ka kërkuar dënime edhe më të rënda ndaj “Grupit të Drenicës”, të cilët fillimisht janë dënuar me 65 vjet burgim. Avokati Tomë Gashi ka treguar se Prokurori i rastit ka bërë ankesë dhe ka k&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.636Z

Tërmet në Shkup me magnitudë 2.5 shkallë

Një tërmet me magnitudë 2.5 të shkallës Rihter u ndje mbrëmë, pas 22 orë dhe 18 minuta në pjesët juglindore të Shkupit. Epiqendra e tërmetit ka qenë në zonën epiqendrës së Shkupit, njoftoi sot Observatori Sizmologji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.273Z

Tërmet 5.1 i shkallës Rihter

 Lëkundje të forta tërmeti janë ndjerë në Shqipërinë qendrore mëngjesin e sotëm. Lëkundjet më të forta janë ndjerë në orën 3 të mëngjesit dhe sipas Institutit të Gjeofizikës, epiqendra e t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.750Z

Itali, vdes një adoleshent shqiptarnë Bari, bie nga shkallë të vjetra

ITALI - Një 14-vjeçar shqiptar ka humbur jetën sot në Bari pasi ra nga shkallët e një ndërtese të vjetër në orën 08:30. Alarmin e dha një banor, i cili dëgjoi zhurmë në shkallë dhe më pas, në fund të shk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.079Z

Fqinjët e katit shembin shkallënngujohet familja në ish-Bllok

TIRANË- Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në zonën e ish-Bllokut të Tiranë. Një familje nuk ka mundësi të ngjitet në banesë pasi INUK shembi shkallët e jashtme të pallatit si të paligjshme, ndërsa fqinjët e katit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.002Z

Iniesta dhe driblimi i tij në 180 shkallë

Andres Iniesta gjithmonë di të bëjë gjëra të veçanta në futboll. Superylli i Barcelonës vazhdon të mahnitë me aftësitë e tij dribluese. Një të tillë e tregoj edhe në ndeshjen ndaj PSG kur bëri një rikth

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.663Z

Itali, probleme në familje, shqiptarivaret në shkallët e pallatit ku jetonte

SAVONA - Një shqiptar i ka dhënë fund jetës në Itali, duke u varur në shkallët e pallatit ku jetonte. Ngjarja ka ndodhur në lokalitetin e Sportones, në Savona, kur mëngjesin e sotëm, një 38-vjeçar emri i të cilit nuk ësht&e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama