Rezultate te kerkimit per termin: +Shkarkime

Total: 1235
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.154Z

Ndokaj: Shkarkime politike ne administrate

Demokristiani Jak Ndokaj, i pari ne listen e kesaj force politike ne Tirane deklaroi se po kryhen shkarkime politike ne administrate. Sipas tij, qeveria po i ben presion aktivisteve te Partise Demokristiane, ndersa akuzon titullare te larte te Partise Demokratike, se po bejne keto shkarki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.435Z

Fast Five filmi më i piratuar për 11, 9.2m shkarkime

Fast Five, Paul Walker dhe Vin Diesel ne rolet e tyre si, Brian O'Conner dhe Dom Toretto Filmi i zhanrit aksion, Fast Five është filmi më i “piratuar” gjatë vitit 2011, sipas Torrent Freak. Seria e pestë e Fast and the Furious është shkarkuar nga interneti 9.2 milionë herë g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.273Z

Shkarkime te Flamurtari pas humbjes me Teuten

0 brbr brbrHumbja e fundit me Teuten ka sjelle shkarkime te Flamurtari Klubi vlonjat ka larguar trajnerin Ernest Gjoka dhe stafin e tij pas te nje mbledhje te zhvilluar te enjtenbrbr brbrKesaj furtune i ka shpetuar vetem trajneri i portiereve Luan Bircaj qe ka marre perkohesisht drejtimin e ekipit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.015Z

Bulqizë, Vlorë e Lezhë dorëheqje e shkarkime krerësh

Lorina MixhaMinistri i Shëndetësisë shkarkon drejtorin e spitalit Vlorë për shkak të performancës Në një situatë parazgjedhore, kur aleancat deri dje solide u thyen dhe për shkak të kësaj përçarja po zgjerohet më tej dita-ditës, regjistrohen valë të tjera largimesh. Zëvendësime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.522Z

Hidrocentralet, Stojku: Shkarkime për të normalizuar situatën

TIRANE- KESH po bën shkarkime të ujit në hidrocentralet e Fierzës, Komanit dhe Vaut të Dejës për të shpëtuar digat. Reshjet e dendura të shiut kanë bërë të domosdoshme hapjen e portave. Drejtori i Përgjithshëm i Korporatës Muharrem Stojku deklaron se gjatë ditëve në vijim do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.853Z

Stojku: Nuk ka shkarkime, do të shesim energji

Tiranë, 5 prill, NOA Situata hidrike në vend paraqitet në nivele të kënaqshme dhe për këtë qëllim Korporata Elektroenergjitike Shqiptare do të vijoj eksportin e energjisë. Kjo gjë është konfirmuar nga drejtori i KESH, Muharrem Stojku gjatë një konference të dhënë për mediat d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.243Z

Shkarkime masive ne Elbasan

Shkarkime masive po behen ne Elbasan. 33 punonjës të konviktit në pronësi të universitetit “A. Xhuvani” u hoqen nga puna pa asnjë motivacion. Kjo ndodhi ditet e fundit, dhe asnjë nga të shkarkuarit nga puna nuk ka mundur të kontaktojë m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama