Rezultate te kerkimit per termin: +Shkarkimi

Meta: total 1000 / total_found 4656 / time 0.002 / keyword[0] shkarkimi / docs[0] 4656 / hits[0] 5785 /
No Pic available
  • 2019-04-11

Grabitja në Rinas/ A do të jetë i biri ish-deputetit të PS kurbani i Ballukut?

Grabitja e 10 milionë eurove në aeroportin e Rinasit ka ngritur në këmbë shtetin dhe pavarësisht se kryeministri Edi Rama, dhe ministrat Sandër Lleshaj e Belinda Balluku janë kujdesur që tia faturojnë përgjegjësinë të gjithën koncesionarit, pritet që të ketë koka turku edhe nga agj

Gazetari Artan Hoxha: Grabitësit mund të merrnin peng edhe avionin
  • 2019-04-09

Gazetari Artan Hoxha: Grabitësit mund të merrnin peng edhe avionin

Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur dinamikën e ngjarjes së pasdites së sotme, ku u grabitën 10 milionë Euro në aeroportin e Rinasit dhe mbeti i vdekur një prej autorëve të dyshuar. Ai tha në report tv se autorët ishin të armatosur rëndë dhe po të donin mund ta kishin marrë peng edhe av

Kafe, internet dhe Ja si e vrasin kohën të rinjtë shqiptarë
  • 2019-04-04

Kafe, internet dhe Ja si e vrasin kohën të rinjtë shqiptarë

Që nga koha e kaluar në kafene deri te sporti, përdorimi i internetit dhe vullnetarizmi, këto janë aktivitetet kryesore që kryejnë të rinjtë shqiptarë. Sipas një studimi të kryer nga Fondacioni Friedrich Ebert në Tiranë, të rinjtë shqiptarë haxhojnë çdo ditë mesatarisht, 2.3 or

3 muaj punë për të jetuar si mbret, kur shkarkimi vlen miliona!
  • 2019-04-01

3 muaj punë për të jetuar si mbret, kur shkarkimi vlen miliona!

Thierry Henry sfidon Pep Guardiolën, Jose Mourinhon dhe Zinedine Zidane, por jo në garën për trajnerin më të mirë në botë por atë më të paguarin. Askush si ai. Edhe pse pati një eksperiencë fare të shkurtër te Monaco që zgjati rreth 3 muaj, Henry është trajneri më i paguar për

Situatë e vështirë mister, çfarë i tha Duka para shkarkimit Panuçit!
  • 2019-03-28

Situatë e vështirë mister, çfarë i tha Duka para shkarkimit Panuçit!

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit ka dhënë detaje në lidhje me shkarkimin e trajnerit Christian Panucci. Sipas tij situata në kombëtare ishte e rëndë ndaj ai së bashku me stafin morrin këtë vendim. Shkarkimi i Panuccit ishte jo fare i papritur. Nuk u shkarkua vetëm për një

Nuk u plotësuan 90% e kërkesave, studentët: Gati për protesta të tjera!
  • 2019-03-28

Nuk u plotësuan 90% e kërkesave, studentët: Gati për protesta të tjera!

Këshillat studentorë të 7 universiteteve në të gjithë Shqipërinë paralajmërojnë protesta të tjera, nëse nuk do të plotësohen kërkesat e studentëve. Këshillat Studentorë të disa universiteteve në vend, me në krye Universitetin e Tiranës, por pa harruar atë Aleksandër Moisiu n

No Pic available
  • 2019-03-25

Shkarkimi i shefit të policisë në Tiranë, Lleshaj emëron zëvendësuesin (EMRI)

Dy javë pas shkarkimit nga detyra të drejtorit të Policisë së Tiranës, Kastriot Skënderaj, nga ministri i Brendshëm është gjetur zëvendësuesi i tij. Mësohet se këtë detyrë do ta marrë zv/drejtori i Policisë së Shtetit, Rebani Jaupi. Kujtojmë se shkarkimi i Kastriot Skënderaj si

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama