Rezultate te kerkimit per termin: +Shkarkimi

Total: 4676
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.676Z

Shkarkimi i Spahiut, i pamundur

Share Edhe pse Partia Demokratike ka vendosur tashme te tentoje shkarkimin e numrit 2 te KLD, Kreshnik Spahiun, nëpërmjet një komisioni hetimor, juristet deklarojnë se kjo është ligjërisht e pamundur pasi vendimi për mandatin e nënkryetarit i takon KLD dhe jo parlame

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.824Z

Gati shkarkimi i Zana Xhukës

Mazhoranca ka përgatitur shkarkimin e kryetares se inspektoriatit të lartë të deklarimit dhe verifikimit të pasurive, Zana Xhukes. Raporti i grupit të kontrollit të ngritur nga parlamenti në nëntorin e vitit të kaluar, arrin në konkluzionin se emërimi i Zana Xhukes në këtë post ës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.650Z

Prifti: Ne Fierze eshte ndalur shkarkimi

Ministri i Energjitikes, Dritan Prifti ka deklaruar se situata ne liqenin e Fierzes eshte nen kontroll dhe se shkarkimi i ujit eshte ndaluar. Ne nje konference per shtyp, Prifti i ka bere thirrje opozites qe te distancohet nga deklaratat e papergjegjshme lidhur me situaten e krijuar nga r

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.437Z

Islami: Shkarkimi i Biberajt, tregon perplasjet ne PD

Partia Socialiste ka reaguar dje per shkarkimin e zv/presidentit te aAamblese Parlamentare te KE, Biberaj. Sipas anetarit te delegacionit, Kastriot Islami shkarkimi i Biberajt, tregon konfliktet brenda PD. Islami shtoi gjithashtu se ne letren e kryeparlamentares Topalli, drejtuar KE-se shprehej se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.710Z

Moisiu: Shqetësues shkarkimi i Shaqirit

Gazeta ShqipKryeministri ia arriti atë për të cilën këmbënguli që në 2005-n Ish-Presidenti i Shqipërisë, Alfred Moisiu, e shikon shqetësues mënyrën e shkarkimit të drejtorit të Shërbimit Informativ Shtetëror, Bahri Shaqiri. Në një intervistë telefonike dhënë Top Channel, Moisiu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.389Z

KESH: Shkarkimi i kaskadave, do të vazhdojë

Tiranë, 20 prill, NOA - Shkarkimi i kaskadave të hidrocentraleve në veri të vendit do të vazhdojë, pasi një veprim i tillë kushtëzohet nga prurjet e mëdha të ujit brenda tyre, për shkak të reshjeve të mëdha që po bien në veri të vendit. Një fakt të tillë e bëri me dijeni,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.666Z

PS vendos, mocion shkarkimi për Topallin

Partia Socialiste ka vendosur sot në një mbledhje të posaçme,  ‘mocion shkarkimi’ për  kryetaren e kuvendit Jozefina Topalli. PS ka vendosur fillimisht ngritjen e një grupi pune i cili do të merret me hetimin e sjelljes së Topallit lidhur me ligjet në fuqi dhe ku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama