Rezultate te kerkimit per termin: +Shkat

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.273Z

KQZ shkatërron votat

Sot në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve ka filluar procesi i asgjësimit/shkatërrimit të materialit zgjedhor të Zgjedhjeve Lokale 2013. Procesi i asgjësimit të materialit zgjedhor pas një procesi zgjedhor është obligim ligjor i K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.805Z

Shkatërrimi i arsenalit sirian

Pentagoni po përgatitet të testojë sistemin, që do të përdoret për të shkatërruar rezervat e armëve kimike të Sirisë, në det. Zyrtarë të Departamentit amerikan të Mbrojtjes po japin garanci, se operacioni i asgjësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.782Z

Kosova shkatërron rreth dymijë armë

Me rastin e shënimit të Ditës së shkatërrimit të armëve, të enjten priten të shkatërrohen afër dymijë copë armë të vogla dhe të lehta. Programi për Zhvillim i Kombeve të Bashkuara (UNDP), konfirmoi sot “s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.835Z

Kina shkatërron 23 grupe terroriste

Kina ka njoftuar se policia e këtij vendi i ka shkatërruar 23 grupe terroriste dhe ekstremiste fetare vetëm gjatë këtij muaji si dhe i ka arrestuar mbi 200 persona të dyshuar. Operacionet për shkatërrimin e grupeve terroriste, janë ndërmarrë n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.184Z

Shkatërrohet grupi kriminal serbo-bullgaro-maqedonas

SHKUP- Policia maqedonase shkatërroi një grup të organizuar kriminal nga Maqedonia, Bullgaria dhe Serbia, i akuzuar për pastrimin e 21,8 milionë eurove, njoftuan sot autoritetet maqedonase. Ato shtuan se me fshehjen e tatimeve nga ky grup kriminal, buxheti i vendit t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.703Z

Maldini : Ata shkatërruan Milanin tim

Ish kapiteni legjendar i skuadrës së madhe AC Milan , Paolo Maldini në një intervistë për të përditshmen sportive italiane "La Gazzetta Dello Sport" u shpreh i nevrikosur dhe i dëshpëruar me gjendjen aktuale të gjigandit italian Milani

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.975Z

U shkatërruan mbi 700 armë

9 korriku është dita ndërkombëtare e shkatërrimit të armëve – ditë për t’ia përkujtuar botës rrezikun e armëve të tepërta të paligjshme e të siguruara dobët ndaj sigurisë sonë të përd

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama